تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۲۲:۳۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

راهیان نور مؤثرترین برنامه‌ برای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن است/لغو تمام مرخصی‌های اعضای هیئت اجرایی انتخابات

فرماندار سیمرغ گفت: راهیان نور از مؤثرترین و تأثیرگذارترین برنامه‌ها برای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن است.

به گزارش سیمرغ ما، فرج‌اله یداله‌پور در آخرین جلسه شورای اداری این شهرستان ضمن تبریک ایام ولادت حضرت فاطمه(س) و گرامی داشت یاد و خاطر شهدا، راهیان نور را پیونددهنده نسل جدید با نسل جبهه‌های جنگ دانست و گفت: راهیان نور از مؤثرترین و تأثیرگذارترین برنامه‌ها برای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن است.

 

 

وی ادامه داد: برنامه‌های راهیان نور می‌تواند زمینه‌ساز انتقال ارزش‌های دفاع مقدس به نسل نوجوان و جوان جامعه باشد.

 

 

فرماندار سیمرغ به ۲۲ اسفند سالروز تأسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و روز بزرگداشت شهدا اشاره کرد و گفت: شهدا نقش تعیین‌کننده‌ای در پیروزی انقلاب اسلامی و حفظ نظام جمهوری اسلامی داشتند.

 

 

وی ادامه داد: فلسفه وجودی بنیاد شهید خدمت به خانواده‌های معزز و محترم شهدا و ترویج فرهنگ جهاد و شهادت است.

 

 

یداله‌پور با بیان اینکه در روزهای پایانی سال قرار داریم و نیاز است همه آمادگی لازم را برای خدمات‌دهی مناسب به مسافران داشته باشند، تصریح کرد: جلسات ستاد تسهیل سفر برگزار شد و اقدامات لازم در حال انجام است.

 

 

این مسؤول در ادامه به پیش رو بودن انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم و شورای شهر پنجم اشاره کرد و گفت: مردم به‌گونه‌ای عمل کنند که حماسه حضور خود در ۲۲ بهمن را در ۲۹ اردیبهشت کامل کنند.

 

 

فرماندار سیمرغ با اشاره به اینکه ادارات همکاری لازم در تأمین امکانات، ادوات، تجهیزات و نیروی انسانی داشته باشند، تاکید کرد: استفاده از بیت‌المال علیه یا به نفع شخص و کاندید خاصی حرام است و مسؤولین در استفاده از امکانات دولتی به نفع یا ضرر نامزد خاصی توجه داشته باشند.

 

 

وی ادامه داد: رؤسا و کارمندان ادارات در ساعات اداری حق ورود به فضای انتخاباتی را ندارند.

 

 

یداله‌پور با بیان اینکه مرخصی اعضای هیئت اجرایی انتخابات تا ۲۹ اردیبهشت‌ماه لغو شده است، اظهار کرد: کار انتخابات شروع‌شده و اعضای هیئت نظارت شهرستان و هیئت نظارت انتخابات ریاست جمهوری انتخاب و معرفی شدند.

 

 

وی افزود: ثبت‌نام داوطلبین شوراها از روز ۳۰ اسفند آغاز و تا ششم فروردین ادامه خواهد داشت.

 

 

فرماندار سیمرغ در پایان از ناحیه مقاومت بسیج سپاه سیمرغ به خاطر کمک در سال جاری برای ایجاد فرصت‌های شغلی جدید تشکر کرد و گفت: برای حدود ۶۹ نفر بااعتبار یک میلیارد و ۱۱۳ میلیون تومان توسط سپاه، ۴۴۰ میلیون تومان توسط کمیته امداد و ۱۸۵ میلیون تومان توسط بهزیستی شغل ایجادشده است.

 

 

وی ادامه داد: در قالب بسته حمایتی رونق تولد با پرداخت ۶ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان توسط جهاد کشاورزی و اداره صنعت، معدن و تجارت ۳۰ شغل جدید در حوزه کشاورزی و صنعت ایجاد شده است.

 

ارسال دیدگاه