تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۹:۳۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ستاد انتخابات در مازندران افتتاح شد/ ۳۰ اسفند آغاز نام‌نویسی نامزدها

ستاد انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در مازندران افتتاح شد.

به گزارش سیمرغ ما، ربیع فلاح جلودار استاندار مازندران در مراسم افتتاح ستاد انتخابات استان با اشاره به شروع نام‌نویسی داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا از ۳۰ اسفند، بر انجام تمهیدات لازم برای برگزاری یک انتخابات باشکوه در مازندران تأکید کرد.

 

 

وی با ابراز خرسندی از برگزاری دوره‌های آموزشی برای مجریان انتخابات، گفت: در این مرحله هم مانند مراحل پیشین، مجریان رده‌های مختلف تحت آموزش موارد مورد نیاز در اجرا و نظارت انتخابات قرار گرفتند و پس از برگزاری آزمون در هر سطح، افرادی که نتوانستند حائز رتبه شوند، مجددا مورد آموزش و آزمون قرار گرفتند.

 

 

استاندار مزاندران با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی یک نظام مردم‌سالاری دینی است که در تمام ارکان نظام با رأی و نظر مردم اقدام شده، افزود: در طول ۳۸ سال بعد انقلاب، ۳۵ انتخابات داشته‌ایم و با توجه به گذشته، مطمئن هستیم که مردم فرهیخته استان مازندران در انتخابات ۲۹ اردیبهشت ۹۶ حضور حداکثری خواهند داشت.

 

 

فلاح با اشاره به اهمیت سلامت، قانون‌مندی، مشارکت و حضور حداکثری در برگزاری انتخابات، بر نظارت دقیق و عدم استفاده از امکانات دولتی به نفع یا علیه کسی تأکید کرد.

 

 

وی با تأکید بر نقش رسانه‌ها و احزاب در ایجاد شور و نشاط، تصریح کرد: خوشبختانه در استان مازندران تمامی رسانه‌ها فعالیت‌های بسیار خوبی در این زمینه داشته‌اند.

 

 

استاندار مازندران با بیان اینکه زمان نام‌نویسی داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا در ایام نوروز است، بر حضور همه مجریان انتخابات، دستگاه‌های امنیتی و نظارتی تأکید و ابراز امیدواری کرد که در آغاز نام‌نویسی انتخابات ریاست جمهوری در ۲۲ فروردین نیز مجریان برای خدمت‌رسانی حضور شایسته‌ای داشته باشند.

ارسال دیدگاه