تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۱۶:۳۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

باید در انتخابات دقت کنیم

امام‌جمعه سیمرغ با اشاره به نزدیکی ایام انتخابات، گفت: در انتخاب خود دقت کنیم که چه کسی را انتخاب می‌کنیم.

به گزارش سیمرغ ما، حجت‌الاسلام محمدباقر یوسفی در خطبه‌های امروز نماز جمعه سیمرغ، اظهار کرد: از زحمات شهرداری و شورای اسلامی شهر کیاکلا به خاطر بحث آسفالت مناطق شهری تشکر می‌کنم و امیدوارم این کار ادامه داشته باشد.

 

 

وی به اجرا سفرهای راهیان نور شهرستان اشاره کرد و گفت: راهیان نور، راه تذکر به ایام‌الله است.

 

 

امام‌جمعه سیمرغ با اشاره به اینکه خیلی‌ها در این راه سرمایه‌گذاری کرده و مادران، جوانان خود را در این راه فدا کردند، تصریح کرد: مقام معظم رهبری دفاع مقدس را مانند گنجی ناتمام شدنی تعریف کردند.

 

 

وی در ادامه به ایام وفات حضرت ام‌البنین مادر حضرت عباس (ع) اشاره کرد و افزود: این روز، روز تکریم مادران و همسران شهدا نام‌گذاری شده است.

 

 

یوسفی بابیان اینکه ما در برابر عظمت همه مادران و همسران بزرگوار شهدا سر تکریم فرود می‌آوریم، اظهار کرد: امیدوارم خداوند ما را در محضر شهدا شرمنده نفرمایید.

 

 

وی افزود: در این ایام بمباران شیمیایی شهر حلبچه را داریم که دنیا با چشم‌باز جنایت‌های صدام را دید و حرفی نزد، امروز هم آمریکا حامی مزدوران تفنگ به دست و آدم کش است.

 

 

امام‌جمعه سیمرغ با اشاره به نزدیکی ایام انتخابات، تأکید کرد: در انتخاب خود دقت کنیم که چه کسی را انتخاب می‌کنیم.

 

 

این مسؤول در پایان به دیدار رهبر معظم انقلاب با رئیس و اعضای مجلس خبرگان رهبری اشاره کرد و گفت: مقام معظم رهبری در این دیدار چند تذکر مهم که محکوم کردن فتنه و فتنه‌گران، مقابله با ظلم، دفاع از مظلوم، لزوم چاره‌اندیشی مشکلات اقتصادی، مسئله معیشت و بیکاری جوانان ازجمله این موارد است که موضوع آخر یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های مقام معظم رهبری است که باید با تلاش این دغدغه‌های را به شادمانی تبدیل کرد.

ارسال دیدگاه