تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۰:۱۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

لطفاً خجالت بکشید!!!/تلاش برای قیچی به دست کردن مدیران ملی در مازندران با چه ادله‌ای؟؟؟

در حالی پروژه کمربندی نکا با حدود یک ماه تاخیر به بهره‌برداری رسید که مسؤولان شهر نکا زمان افتتاح این پروژه را دهه فجر اعلام کرده بودند.

به گزارش سیمرغ ما، وقتی دست مسؤولان استانی برای افتتاح پروژه‌ها خالی باشد، مجبور هستند در زمان پروژه‌ها دست‌کاری کنند یا مجبور باشند افتتاح پروژه‌ها و یا رقم آنها را چند بار اعلام کنند.

به نظر می‌رسد چاره‌ای هم نیست بالاخره باید در زمان حضور مسؤول ملی آبروداری شود.

از طرفی باید توجیهی هم برای سفرهای مسؤولان ملی داشته باشند، افتتاح پل نکا از آن دست پروژه‌هایی بود که برای متولیان استان آبرو خریدند و با تاخیر در زمان افتتاح این پروژه، متولیان استانی تحفه‌ای تقدیم معاون رئیس‌جمهور کردند.

قول افتتاح پروژه کمربندی نکا در مدت‌های قبل توسط فرماندار به مردم نکا داده شده بود و حتی این پروژه در لیست پروژه‌های افتتاحی دهه فجر قرار داشت و در سرجمع پروژه‌هایی بود که قرار بود در ایام دهه فجر افتتاح شود، این پروژه در زمان حضور نوبخت به بهره‌برداری رسید تا حداقل دست مسؤولان ملی در مازندران به قیچی هم بخورد و دست خالی مازندران را ترک نکنند.

در ایام دهه فجر دست مسؤولان استانی به حدی در افتتاح پروژه‌ها خالی بود که مجبور شده بودند در مراسم افتتاح تیر برق و کانال آب حضور پیدا کنند.

پیش از این فرماندار نکا زمان افتتاح پروژه پل نکا را دهه فجر اعلام کرده بود.

تیتر امروز

ارسال دیدگاه