تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۹:۲۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

والیبال ساحلی مازندران نیازمند تدبیر مسؤولان

جای تاسف فراوان است در شهری که پتانسیل بالایی در والیبال ساحلی وجود دارد اما از نعمت وجود یک زمین والیبال ساحلی استاندارد محروم است و هیچ‌کس هم به فکر این موضوع نیست.

به گزارش سیمرغ ما، به نقل از رامسرنوین، مسابقات والیبال ساحلی زیر ۲۱ سال آسیا از روز پنجشنبه ۱۲ اسفند در تایلند آغاز شد و شنبه با مشخص شدن تیم‌های برتر به پایان رسید.

 

 

تیم‌های الف و ب ایران نیز با هدایت آرش رامسری مربی اهل رامسر در این رقابت‌‌ها حاضر بود که تیم الف توانست با حضور در جمع چهار تیم برتر مسابقات، سهمیه رقابت‌های جهانی چین را کسب کند.

 

 

زوج کاملا مازندرانی تیم الف با ترکیب فیروزپور و آقاجانی به‌ترتیب بعد از پیروزی مقابل تیم‌های سریلانکا، قزاقستان، عمان و استرالیا، صبح شنبه در دیدار نیمه نهایی با ناکامی مقابل تایلند یک، به دیدار رده‌بندی راه یافت و در این بازی نیز با قبول شکست مقابل دیگر نماینده کشور میزبان، حائز مقام چهارمی مسابقات والیبال ساحلی امیدهای آسیا شد.

 

 

عنایتی و شهبازی در تیم ب ایران نیز با شکست مقابل عمان دو و استرالیا یک در مرحله گروهی، از دور مسابقات حذف شدند.

 

 

تیم والیبال ساحلی الف امید ایران با دو بازیکن بابلی و یک مربی رامسری در میدان آسیایی افتخارآفرینی کرد و این نشان از قدرت والیبال ساحلی استان مازندران دارد اما تا چه حد این رشته پرطرفدار المپیکی مورد توجه مسؤولان قرار دارد.

 

 

مسؤولان شهرستان رامسر! آیا در جریان قرار دارید که یک بازیکن و مربی ملی والیبال ساحلی در شهرستان رامسر وجود دارد؟! آیا آرش رامسری و عباس پورعسگری را می‌شناسید؟!

 

 

جای تاسف فراوان است که در شهری که این چنین پتانسیل بالایی وجود دارد اما از نعمت وجود یک زمین والیبال ساحلی استاندارد محروم است و هیچ‌کس هم به فکر این موضوع نیست.

 

 

بیایید تا دیر نشده فکری به حال این موضوع کنید و با همدلی، در اندیشه احداث یک زمین والیبال ساحلی استاندارد در شهرستان رامسر باشید.

 

 

با این همه ساحل بعید می‌دانیم اهدا زمینی ساحلی در جهت توسعه و پیشرفت ورزش رامسر خواسته‌ای دور از دسترس و عجیب باشد.

ارسال دیدگاه