تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۲۳:۳۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

برخی از مدیران اجرایی مازندران در تراز انقلاب اسلامی و مدیریت جهادی نیستند

نماینده قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی با بیان اینکه برخی از مدیران اجرایی مازندران در تراز انقلاب اسلامی و مدیریت جهادی نیستند، گفت: نسبت تراز نمایندگان مجلس شورای اسلامی با کار‌آمدی و اخذ اعتبارات ارتباط مستقیمی دارد.

به گزارش سیمرغ ما، به نقل از سوادکوه آنلاین، سیدعلی ادیانی در جمع مردم زیراب، اظهار کرد: نسبت تراز نمایندگان مجلس شورای اسلامی با کار‌آمدی و اخذ اعتبارات ارتباط مستقیمی دارد.

 

 

وی افزود: هر چه نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مقتدر، کار‌بلد، کار‌آمد و پاک‌دست باشند، موجب اعمال نظارت قوی‌تر است و بیشتر به چشم وزرا و مسؤولان می‌آیند و حلاوت انتخاب مناسب مردم را به کام آنان می‌نشانند.

 

 

نماینده قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی با اشاره به تنگنا‌های دولت به دلیل عدم بهره‌وری آن از توانمندی‌های داخلی و مشکلاتی که از خارج کشور ایجاد شد، خاطرنشان کرد: نگرانی ما و مردم آن است که آنچه در کشور وجود دارد به صورت عادلانه توزیع نشود.

 

 
ادیانی به گزارش یک‌ساله خود در مجلس شورای اسلامی اشاره و تصریح کرد: تصویب برنامه ششم توسعه در مجلس دهم حدود چهار ماه وقت ما را یک‌باره گرفت و اهمیت برنامه ششم به دلیل ریل‌گذاری برای پنج سال آینده کشور است، جنبه‌های مختلف برنامه ششم توسعه و بودجه سال آینده را پس از تصویب نهایی در شورای نگهبان به اطلاع عمومی می‌رسانم.

 

 

وی با اشاره به مهم‌تر‌ین اقدامات خود در یک‌سال گذشته، گفت: برای محور سوادکوه در ۱۱ ماه، یک ریال به پیمانکار داده نشده بود که پیگیری ما به سؤال از وزیر راه منجر شد و لازم است که از عمل‌کردن به قول‌های داده‌شده توسط وزیر تشکر کنم که ۵۲ میلیارد تومان اسناد خزانه ملی در اختیار پیمانکار قرار گرفت و در حال حاضر در سه شیفت شبانه‌روزی کار می‌کنند.

 

 

نماینده قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی از تصویب و اختصاص ۲۰۲ میلیارد تومان اعتبار برای محور سوادکوه خبر داد و خاطرنشان کرد: ۲۶ میلیارد تومان نیز برای آسفالت، روکش آسفالت و مرتبط با آن هزینه می‌شود.

 

 

ادیانی با توصیف بیمارستان شهدای زیراب به خدمات فرا‌شهرستانی، بیان کرد: کلینیک ویژه بیمارستان شهدای زیراب برای نگهداشتن پزشکان متخصص در هفته آینده افتتاح می‌شود.

 

 

وی با اشاره به نگرانی خود از وضعیت حریم رودخانه از دو‌آب تا شهرستان سیمرغ، اظهار کرد: حریم ۱۵۰ متر برای رودخانه‌ها قابل قبول نیست و بعد از عید، بررسی کارشناسی انجام می‌شود، رودخانه انفال است و اجازه نمی‌دهیم نه به مردم و نه به بیت‌المال آسیب وارد شود.

 

 

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی به لزوم رفع تداخل مالکیت مردم با منابع طبیعی اشاره کرد و از قرار‌گرفتن حقوق صندوق فولاد در بودجه سنواتی هر ساله خبر داد و اضافه کرد: از روند ساماندهی، استخراج، تولید و فعالیت البرز مرکزی راضی نیستم، کانکس‌های دو پیمانکار را با پیمان میلیاردی بدون اخذ مجوز محیط زیست و منابع طبیعی در شهرستان مستقر کردند، خدا ما را نیامرزد که کار مردم را به فعالیت جناحی و سیاسی گره بزنیم.

 

 

ادیانی در پایان با اشاره به اینکه برخی از مدیران اجرایی مازندران در تراز انقلاب اسلامی و مدیریت جهادی نیستند، گفت: به روند فعالیت گاز‌رسانی در محور‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی خوشبین هستم.

 

 

ارسال دیدگاه