تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۱۲ - ۱۸:۲۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

نوبخت در مازندران: امنیت و قدرت ایران به‌دلیل جانفشانی شهدا است

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: اگر امروز ایران امن‎ترین و قدرتمندترین کشور در منطقه است غیر از جانفشانی شهدای ما است.

به گزارش سیمرغ ما، محمدباقر نوبخت در مراسم تجلیل از خانواده‌های شهدای مدافع حرم استان مازندران، اظهار کرد: امروز با اعتقاد برای زیارت خانواده معظم شهدا به ویژه شهدای مدافع حرم و شهدای این عصر توفیق پیدا کردم که در خدمت خانواده‌ شهدا حضور پیدا کردم.

 

 

وی افزود: هر رنجی که امروز ببریم مسیری است که پاداش آن رضوان خدا است.

 

 

رئیس سازمان برنامه و بودجه خاطرنشان کرد: همه ما می‌دانیم که حضرت فاطمه‌زهرا(س) بهترین بنده خدا است، خدا با خانواده شهدا همان معامله‌ای کرد که با حضرت زهرا(س) کرد.

 

 

نوبخت با اعلام اینکه دشمنان اسلام سنگین‎ترین مصیبت‌ها را به خانواده ائمه اطهار وارد کردند، تصریح کرد: خدا با خانواده شهدا همان نگاه را دارد که با حضرت فاطمه‌(س) داشت.

 

 

وی با اشاره به رشادت رزمندگان شمال کشور در دروان دفاع مقدس، گفت: فرزندان این سرزمین هر جایی که احساس کنند که هموطنان ما در معرض خطر هستند ورود پیدا می‎کنند.

 

 

وی اضافه کرد: اگر دفاعی که فرزندان مدافعان حرم انجام دادند، در سوریه و عراق نداشتند شاهد مشکلات گسترش جنگ در مرزهای کشور خودمان بودیم.

 

 

رئیس سازمان برنامه و بودجه بیان کرد: اگر موفقتی که در مذاکرات هسته‌ای پیش آمد و آژانس بین‌المللی اتمی اعلام کرد آنچه که نسبت به مردم ایران گفت حرفش را پس گرفت، اگر دفاع و قدرت و همیت پاسداران، بسیجیان و نیروهای مسلح ما نبود و اگر قدرت ایران اسلامی نبود، کسی حاضر نبود چیزی را پس بگیرد.

 

 

نوبخت ادامه داد: اگر امروز ایران امن‎ترین و قدرتمندترین کشور در منطقه است غیر از جانفشانی شهدای ما است.

 

 

وی در پایان گفت: امروز نه تنها خانواده شهدا باید به این شهدا ببالند بلکه دولت‌مردان باید متواضعانه قدردان شهدای مدافع حرم باشیم چراکه این نظام و امنیت آن ناشی از مقاومت رزمندگان کشور ما است.

 

 

بلاغ

ارسال دیدگاه