تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱:۲۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

۸۰۰ میلیارد ریال کمک بلاعوض به باغداران مازندرانی اختصاص می یابد

سخنگوی مجمع نمایندگان مازندران، گفت: ۸۰۰ میلیارد ریال کمک بلاعوض به باغداران مازندرانی اختصاص می‌یابد.

به گزارش سیمرغ ما، عبدالله رضیان با اشاره به نشست مجمع نمایندگان مازندران، با وزیر کشاورزی، استاندار مازندران و رئیس سازمان برنامه و بودجه اظهار کرد: اعضای مجمع نمایندگان مازندران با هدف پیگیری مصوبات قبلی دولت و انعکاس دغدغه‌های کشاورزان و باغداران و با اعلام ناکافی دانستن حمایت‌های دولت خواستار حمایت بیشتر دولت از خسارت دیدگان برف آذرماه شدند که به این منظور دولت مکلف به گرفتن تصمیم‌های جدید شده است.

 

 

سخنگوی مجمع نمایندگان مازندران افزود: علاوه بر ۳۰۰ میلیارد ریال وام بلاعوض مصوبه قبلی هیأت وزیران مقرر شد ۵۰۰ میلیارد ریال دیگر تا شب عید به حساب باغداران واریز شود.

 

 

رضیان با اشاره به اینکه دولت متعهد شد تا پایان سال جاری تمامی ۲۰۰ میلیارد تومان تسهیلات کم‌بهره را به حساب باغداران واریز کند، گفت: اعتبار ۱۰ هزار میلیارد تومانی توسط مجلس شورای اسلامی برای تامین جریمه و سود بدهکاران بانکی که تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان بدهکارند الزامی است.

 

 

رضیان چهارمین موضوع نشست امشب را اختصاص ۲۰۰ میلیارد ریال سهم دولت برای بیمه محصولات کشاورزی عنوان کرد.

 

 

به گزارش فارس، در این نشست اعضای مجمع نمایندگان نگرانی کشاورزان و باغداران مازندرانی را روند واردات و خرید محصولات کشاورزی به نمایندگان دولت منعکس کردند و خواستار حمایت همه جانبه دولت از کشاورزان در راستای اهداف اقتصاد مقاومتی شدند.

 

 

فارس

ارسال دیدگاه