تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۳:۲۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

سپاه اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران است

فرماندار سیمرغ گفت: اقتدار امروز نظام جمهوری اسلامی ایران در مقابل دشمن‌ها اقتدار سپاه است که از این بابت به خود می‌بالیم.

به گزارش سیمرغ ما، فرج‌اله یداله‌پور در مراسم تودیع و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سیمرغ ضمن تسلیت ایام فاطمیه و شهادت حضرت فاطمه (س)، اظهار کرد: مسؤولان، مدیران و فرماندهان انتظامی و نظامی ما هیچ شأنی جز خدمت گذاری برای خود قائل نیستند که این موضوع به‌عنوان یک ارزش در جامعه مورد توجه است.

 

 

وی افزود: مسؤولیت در کشور ما دارایی محسوب نمی‌شود و هیچ مسؤولی نیست که مسؤولیت قبول کرده و دارایی به دست آورده باشد.

 

 

فرماندار سیمرغ با بیان اینکه وقتی کسی مسؤولیت قبول می‌کند بدهکار می‌شود و باید در مقابل مردم پاسخگو باشد، تصریح کرد: چنین شرایطی در کشور وجود دارد و کسی که مسؤولیت قبول می‌کند به‌نوعی فداکاری و ازخودگذشتگی کرده است.

 

 

وی ادامه داد: قطعاً کسانی که مسؤولیت قبول می‌کنند قطعاً هدفی جزو خدمت ندارند.

 

 

یداله‌پور با اشاره به اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یکی از نهادهای ارزشمند و گران‌بهای انقلاب اسلامی و یادگار حضرت امام راحل است، اظهار کرد: انگیزه اصلی تأسیس و تشکیل این نهاد حفاظت و سیانت از دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

 

 

وی افزود: به دلیل نقش تأثیرگذار این نهاد در دفاع از دستاوردهای نظام و انقلاب حضرت امام (ره) فرمودند: «اگر سپاه نبود، کشور نبود» که این جمله تعارف نبوده و امام (ره) به خاطر نقش این نهاد در استمرار این نظام و انقلاب داشت این عبارت را به کاربردند.

 

 

این مسؤول با بیان اینکه یکی از نقش‌ها سپاه در کنار سایر نیروهای مختلف امنیتی و انتظامی حفظ امنیت و آرامش است، تصریح کرد: سپاه نقش بسیار تعیین‌ کننده‌ای را در حفظ امنیت و آرامش کشور دارد.

 

 

وی ادامه داد: اقتدار امروز نظام جمهوری اسلامی ایران در مقابل دشمن‌ها اقتدار سپاه است که از این بابت به خود می‌بالیم.

 

 

فرماندار سیمرغ با اشاره به اینکه نقش دیگر سپاه دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی است که درر راستای حفظ این ارزش‌ها شهدای زیادی را تقدیم کردیم، اظهار کرد: در کنار همه رسالت‌های سنگین سپاه خدا را شاکریم که در سال‌های اخیر سپاه در عرصه عمران، سازندگی و اجرای پروژه‌های بزرگ خط‌شکن بوده و کارهای بسیار ارزشمندی را برای نظام جمهوری اسلامی انجام داده و به کمک دولتی‌ها آمده است.

 

 

وی افزود: سپاه پاسداران در مسیر سازندگی منشأ خدمات بسیار زیادی در کشور هستند.

 

 

یداله‌پور با تأکید بر اینکه ویژگی عمده و خوب سپاه مردمی بودن آن است، تصریح کرد: از ظرفیت‌های مردمی به‌خوبی استفاده‌شده و حفظ پشتوانه مردمی سپاه یکی از برکاتی است که سپاه برای نظام دارد.

 

 

وی ادامه داد: برکت بزرگ سپاه سازمان‌دهی نهاد مبارکی به نام بسیج است که توانست از این طریق پشتوانه مردمی نظام را برای همیشه حفظ کند و نظام را در مقابل دشمنان و توطئه‌های دشمن بیمه کند.

 

 

فرماندار سیمرغ با اشاره به اینکه موضوع موردتوجه در حوزه شهرستان تعامل سازنده همه دستگاه‌های تأثیرگذار است، اظهار کرد: حفظ وحدت به‌عنوان کلیدواژه موفقیت و انقلاب اسلامی موردتوجه مسؤولان ارشد نظام است.

 

 

وی در پایان گفت: خداوند را شاکریم در فضایی هستیم که این تعامل و وحدت به بهترین شکل ممکن بین مجموعه مدیران و تصمیم‌گیرندگان شهرستان حاکم است.

ارسال دیدگاه