تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۳:۲۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیروزی انقلاب اسلامی زمینه‌سازی برای ظهور است

امام جمعه سیمرغ با بیان اینکه وقتی همه دستگاه‌ها و تشکیلات انقلابی را ارزیابی می‌کنیم متوجه می‌شویم همه این مجموعه‌ها یک هدف‌دارند، گفت: پیروزی انقلاب اسامی زمینه‌سازی برای ظهور حضرت وی عصر (عج) است.

به گزارش سیمرغ ما، حجت‌الاسلام محمدباقر یوسفی امام‌جمعه سیمرغ در مراسم تودیع و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سیمرغ ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه (س)، اظهار کرد: در ایام پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم، ایامی که بعد از پیامبر اکرم (ص) اسلام و مسلمین از دشمن ضربات سختی خورده بودند و مسلمانان آرزو می‌کردند که دولت کریمه‌ای با اهداف اسلامی پیدا شود که فرزندی از خمین بر خواست.

 

 

وی ادامه داد: خانم دباغ در خاطراتشان می‌گوید: در فرانسه اواخر شب که می‌شد صدای ضجه و گریه انسانی را می‌شنیدیم که در مناجاتش گویی مادر جوانی را ازدست‌داده و خدا می‌کند.

 

 

امام‌جمعه سیمرغ با اشاره به اینکه، آه مظلوم ریشه طاغوت با همه حمایت‌ها را خشک می‌کند، تصریح کرد: هر چه به دست آوردیم از ارتباط باخدا است.

 

 

وی افزود: همان‌گونه که دعوت انبیاء با خود مخالفت‌هایی به همراه داشت این دعوت هم با خود مخالفت‌هایی دارد که وظیفه امروز ما را سنگین می‌کند.

 

 

یوسفی با بیان اینکه وقتی همه دستگاه‌ها و تشکیلات انقلابی را ارزیابی می‌کنیم متوجه می‌شویم همه این مجموعه‌ها یک هدف‌دارند، اظهار کرد: پیروزی انقلاب اسامی زمینه‌سازی برای ظهور حضرت وی عصر (عج) است.

 

 

وی ادامه داد: اگر این دید پیدا شود فرمانده و فرمان‌بر هر دو هر در یک هدف سرمست از باور و اعتقاد هستند و فرمان می‌برند.

 

 

امام‌جمعه سیمرغ با تأکید بر اینکه امروز مسؤولیت ما هم همین است، تصریح کرد: چه امروز که مسؤول هستیم و چه فردا که مسؤول نیستیم شکر می‌خواهد.

 

 

وی افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یکی از نهادهای باقدرت و با اعتقاد است که امروز خار چشم دشمنان اسلام، ایران و انقلاب اسلامی است چراکه این نهاد استکبار جهانی را مانع خیر می‌بیند و در خطوط امام، رهبری و ارزش‌ها ایستاده و سینه سپر کرده است.

 

 

یوسفی در پایان گفت: برای همه فرماندهان و کسانی که عمر و وجودشان برای اسلام است تشکر می‌کنیم.

ارسال دیدگاه