تاریخ : ۱۳۹۴/۰۷/۱۰ - ۱۸:۱۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اگر غدیر به خوبی شناخته می‌شد، شاهد واقعه کربلا نبودیم/ مجلس پیگیر حادثه «منا» است

نماینده مردم سیمرغ در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حادثه «منا» از پیگیری مجلس شورای اسلامی در راستای فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی خبر داد.

به گزارش سیمرغ ما، کمال علی‌پور صبح امروز در جمع مردم زیرآب با تسلیت حادثه «منا» به ملت ایران با اشاره به اینکه بی‌کفایتی و بی‌تدبیری آل‌سعود، حرم امن الهی را با این فاجعه آمیخته است، اظهار کرد: دولت در موضوع فاجعه «منا» باید حق و حقوق ملت ایران و منافع ملی را در اولویت فعالیت‌های خود قرار دهد و مجلس شورای اسلامی پیگیر حادثه «منا» در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری است.

 

دبیر مجمع نمایندگان استان مازندران با اشاره به سخنان رئیس‌جمهور در سازمان ملل برای موضوع حادثه «منا»، خاطرنشان کرد: سخنان رئیس‌جمهور در سازمان ملل درباره حادثه «منا» مناسب بوده است و دولت هم باید در استیفای حقوق ملت ایران محکم‌تر گام بر‌دارد.

 

* اگر غدیر به خوبی شناخته می‌شد، شاهد واقعه کربلا نبودیم

 

علی‌پور با تبریک عید غدیر و اهمیت آن در آموزه‌های دینی، اظهار کرد: عید غدیر باعث تکمیل دین پیامبر خاتم بوده است و در سال‌های اخیر اقدامات مناسبی در برگزاری جشن‌ها و مراسم‌های ویژه آن در جامعه انجام می‌شود.

 

نماینده سیمرغ، سوادکوه‌، سوادکوه‌شمالی، قائم‌شهر و جویبار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اگر غدیر از ابتدای اسلام به خوبی شناخته می‌شد، شاهد واقعه کربلا نبودیم، بیان کرد: گرامی‌داشت محرم و شهادت امام حسین (ع) و یارانش بعد از یک‌هزار و ۴۰۰ سال برای آن است که ضربه‌ ندیده گرفتن غدیر به اسلام، تکرار نشود.

 

انتهای پیام/فارس

ارسال دیدگاه