تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۱۶:۱۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

آثاری از وعده‌هایی که در مورد مرکبات داده‌اند را ندیده‌ایم/ مردم حماسه‌ای دیگر خلق کردند

امام‌جمعه سیمرغ گفت: هنوز آثاری از وعده‌هایی که در مورد مرکبات داده‌اند به عینه ندیده‌ایم.

به گزارش سیمرغ ما، حجت‌الاسلام محمدباقر یوسفی در خطبه‌های نماز جمعه سیمرغ، اظهار کرد: در آستانه سالروز شهادت حضرت زهرا(س) و سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مردم حماسه‌ای دیگر خلق کردند و این حماسه پاسخ به همه آن‌هایی است که در چهار دهه اخیر جور دیگری می‌اندیشیدند.

 

 

وی افزود: روباه پیر و شیطان بزرگ بداند نمی‌تواند با ملت بزرگ ایران روبه‌رو شود.

 

 

امام‌ جمعه سیمرغ با اشاره به اینکه اگر کشوری در عرصه بین‌المللی حضور نداشته باشد دیگران برای آن تصمیم می‌گیرند، تصریح کرد: مقام معظم رهبری در نامه‌ای رسمی می‌فرمایند: «متقاعد شدم روابط متقابل دو کشور نقش کلیدی بر فائق آمدن به مشکلات جهان دارد» که این یعنی اوباما بر قدرت جهانی جمهوری اسلامی اذعان کرده بود.

 

 

این مسؤول ادامه داد: وزیر خارجه ژاپن ایران را ابرقدرت منطقه‌ای می‌داند و یکی از خبرنگاران کهنه‌کار آمریکایی در کتابی با موضوع قدرت‌های بزرگ جهان در قرن ۲۱ ایران را یکی از سه ضلع قدرت بزرگ جهان در قرن ۲۱ می‌داند.

 

 

یوسفی با بیان اینکه دو گروه از افراد به دنبال اشغال‌اند که گروه اول را افراد تحصیل‌کرده و گروه دوم جوانان اهل کار با بازوان پرتوان هستند، اظهار کرد: این جوانان مرکزی برای کار می‌خواهند.

 

 

وی افزود: هنوز آثاری از وعده‌هایی که در مورد مرکبات داده‌اند به عینه ندیده‌ایم.

 

 

امام‌ جمعه سیمرغ در پایان ضمن درخواست از نمایندگان مردم این منطقه در مجلس شورای اسلامی نسبت به بررسی کشاورزی منطقه، اظهار کرد: باید دید آیا کشاورزی منطقه باید به شکل سنتی بماند یا جان تازه‌ای بگیرد و اگر قرار است منطقه کشاورزی جان تازه بگیرد نیاز به کارخانه‌های مربوط به کشاورزی است تا از بازوان پرتوان جوانان منطقه استفاده شود.

ارسال دیدگاه