تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۲۲:۲۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

امروز در مسیر ترسیم‌شده امام راحل درحرکتیم/آسیب‌های اجتماعی یکی از دغدغه‌های مسؤولین نظام

فرماندار سیمرغ گفت: امروز شاهدیم همچنان در همان مسیری که حضرت امام (ره) برای این انقلاب، نظام و مردم ترسیم کرده است حرکت می‌کنیم.

به گزارش سیمرغ ما،  فرج‌الله یدالله‌پور در مراسم افتتاح مرکز مشاوره تخصصی و تربیتی تحت نظر اداره بهزیستی سیمرغ ضمن تبریک فرارسیدن روز ۲۲ بهمن، اظهار کرد: ۲۲ بهمن روز بسیار مهم و تعیین‌کننده‌ای برای انقلاب اسلامی است.

 

 

وی افزود: در این روز قیام مردم عزیز کشور ما به اوج خود رسید و انقلاب اسلامی پیروز شد که می‌توان گفت این روز عید واقعی مردم کشور است.

 

 

فرماندار سیمرغ با اشاره به اینکه شعار محوری و اساسی مردم در دوران انقلاب اسلامی استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی بود، تصریح کرد: این شعار اساسی و آرمان ملت بزرگ ایران تحقق پیدا کرد و امروز کشوری هستیم که به لحاظ سیاسی و اقتصادی روی پای خود ایستاده و خود برای کشورمان تصمیم می‌گیریم.

 

 

وی ادامه داد: امروز برای حفظ و نگهداری این ارزش‌ها و آرمان‌ها مسؤولیت داریم.

 

 

یدالله‌پور با بیان اینکه امروز بعد از گذشت ۳۸ سال از آن دوران مردم همچنان به این ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب پایبند هستند، اظهار کرد: شعارهای انقلاب ما شعارهایی بود که ریشه در فطرت پاک مردم کشور ما داشت و به همین خاطر هم مردم نسبت به این ارزش‌ها و آرمان‌ها پایبند هستند.

 

 

وی افزود: امروز شاهد استمرار این نگاه در سراسر کشور جمهوری اسلامی هستیم.

 

 

فرماندار سیمرغ با اشاره به اینکه نظام جمهوری اسلامی منشأ برکات و خدمات زیادی برای مردم کشورمان بوده، تصریح کرد: امروز به هر جای کشور که سر بزنیم آثار عملکرد نظام دیده می‌شود که مردم در حال استفاده از این خدمات هستند.

 

 

وی ادامه داد: در طول این دوران ۳۸ ساله به‌نوعی تحت‌فشار قرار داشتیم چراکه دشمن نمی‌خواهد یک نظام پایبند به اسلام، متعهد و مقید نسبت به دستورات اسلام در منطقه حضورداشته باشیم به همین خاطر فشارهای زیادی مثل جنگ هشت‌ساله و تحریم‌های مستمر را تحمیل کرد.

 

 

یدالله‌پور با بیان اینکه باوجود همه فشارهای دشمن ملت ما تصمیم گرفت روی پای خود بایستد و پایبند به آرمان‌ها و ارزش‌هایی باشد که برای آن انقلاب کردند، اظهار کرد: امروز شاهدیم همچنان در همان مسیری که حضرت امام (ره) برای این انقلاب، نظام و مردم ترسیم کرده است حرکت می‌کنیم.

 

 

این مسؤول خاطرنشان کرد: یکی از دغدغه‌های جدی مسؤولین نظام بحث آسیب‌های اجتماعی است.

 

 

فرماندار سیمرغ با تأکید بر اینکه نوجوانان و جوانان سرمایه‌های ارزشمند کشور هستند، تصریح کرد: دغدغه و نگرانی از آسیب‌های اجتماعی جامعه که این قشر را تهدید می‌کند وجود دارد و باید از هر اقدامی که به خانواده‌ها برای کاهش آسیب‌های اجتماعی کمک می‌کند حمایت کنیم.

 

 

وی ادامه داد: فرهنگ‌سازی خانواده‌ها برای استفاده از مراکز مشاوره را باید جدی بگیریم که این موضوع کمک بزرگی به همه خانواده‌های جوانان و نوجوانان می‌تواند باشد.

ارسال دیدگاه