تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۰:۲۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

رودررویی ترامپ با انقلاب اسلامی نشانه پیروزی این حرکت است

امام‌جمعه سیمرغ با تأکید بر اینکه رودررو شدن امروز ترامپ با جمهوری اسلامی، انقلاب اسلامی و مقاومت نشانه پیروزی این حرکت است، گفت: باید وحدت داشته و کنار هم باشیم.

به گزارش سیمرغ ما،  حجت‌الاسلام محمدباقر یوسفی در همایش رزمندگان و پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت در مصلا نماز جمعه این شهرستان، اظهار کرد: نگه‌داشتن انقلاب اسلامی مهم‌تر از پیروزی انقلاب اسلام است چراکه خیلی‌ها برای رسیدن به این پیروزی زحمت‌کشیده و خون دادند.

 

 

وی افزود: امام (ره) با رهبری و هدایت خود کاروان فرهنگی اسلام را به راه انداخت.

 

 

امام‌جمعه سیمرغ با اشاره به اینکه امام بیدارمان کرد و تذکر داد که وظیفه چیست، تصریح کرد: انقلابی که امام (ره) ایجاد کرد بادل‌ها کار داشت.

 

 

وی ادامه داد: دعاهای نیمه‌شب عامل قدرتمندی بود که صدا و حامیانش نتوانستند کاری کنند و امروز هم دشمن می‌ترسد.

 

 

یوسفی با بیان اینکه امروز چه در تغیری در ما ایجاد شد که در دعای ندبه و کمیل شرکت نمی‌کنیم و اشک نمی‌ریزیم، اظهار کرد: نکند اسیر رنگ دنیا شده باشیم.

 

 

وی افزود: رزمندگان دیروز، مردانی هستند که از زن و فرزند گذشتند و وقتی دیگران دنبال تجارت برای دنیای بودند شما تجارت دین و خدا را انتخاب کردید.

 

 

امام‌جمعه سیمرغ با تأکید بر اینکه رودررو شدن امروز ترامپ با جمهوری اسلامی، انقلاب اسلامی و مقاومت نشانه پیروزی این حرکت است، تصریح کرد: باید وحدت داشته و کنار هم باشیم.

 

 

وی ادامه داد: نسل امروز منتظر محبت‌های شما است.

 

 

یوسفی در پایان گفت: ایمان، عمل صالح، تقوا، توبه و توسل عوامل معنویت در زندگی هستند.

ارسال دیدگاه