تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۸:۴۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن پاسخ به یاوه‌گویی‌های دشمن است/ارتقا سطح درمانی درمانگاه، خواسته مردم شهرستان

فرماندار سیمرغ با اشاره به اینکه ۲۲ بهمن درواقع تحقق حاکمیت ملت بر سرنوشت خود است، گفت: حضور پررنگ و حماسی‌تر مردم در راهپیمایی سال جاری پاسخی به یاوه‌گویی‌های دشمن است.

به گزارش سیمرغ ما، هم‌زمان با ششمین روز ایام‌الله دهه مبارک فجر آمبولانس جدید اورژانس شهرستان سیمرغ طی مراسمی رونمایی شد.

 

 

محمدرضا احمدی رئیس شبکه بهداشت و درمان سیمرغ، در این مراسم ضمن گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر، اظهار کرد: حدود ۲۰ روز پیش این آمبولانس تحویل شبکه اورژانس شهرستان شد.

 

 

وی افزود: تمامی کشورهای توسعه‌یافته به سمت خدمات اورژانس درحرکت هستند و همان‌طور که از بیماری‌های عفونی به سمت بیماری‌های غیر واگیر سوق پیدا کردیم دنیا هم به سمت اورژانس رفت.

 

 

مدیر شبکه بهداشت و درمان سیمرغ با اشاره به اینکه آمبولانس جدید از آمبولانس‌های روز اروپا است، تصریح کرد: تمامی خدماتی که یک بیمار در بخش آی سی یو نیاز دارد در این آمبولانس وجود دارد.

 

 

وی در پایان گفت: با پیگیری‌های انجام‌شده مرکز بهداشتی نجارکلا جدید به‌زودی افتتاح می‌شود.

 

 

*‌ حضور پررنگ مردم را راهپیمایی ۲۲ بهمن پاسخی به یاوه‌گویی‌های دشمن است

 

 

فرماندار سیمرغ در ادامه این برنامه، ضمن تبریک ایام‌الله دهه فجر، اظهار کرد: دهه فجر دهه گرامی داشت ارزش‌ها و آرمان‌هایی است که انقلاب ما به خاطر شکل‌گیری آن آرمان‌ها در کشور شکل گرفت.

 

 

وی افزود: در آستانه ۲۲ بهمن و روز پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم روزی که ملت ما موفق شدند پس از ماه‌ها مبارزه و حضور درصحنه انقلاب به رهبری امام راحل به پیروزی برسند.

 

 

فرج‌اله یداله‌پور با اشاره به اینکه ۲۲ بهمن درواقع تحقق حاکمیت ملت بر سرنوشت خود است، تصریح کرد: حضور پررنگ و حماسی‌تر مردم در راهپیمایی سال جاری پاسخی به یاوه‌گویی‌های دشمن است.

 

 

وی ادامه داد: کارهای بسیار خوبی در حوزه بهداشت و درمان طی سه سال اخیر انجام‌شده است.

 

 

فرماندار سیمرغ با اشاره به اینکه آماده‌سازی ساختمان شبکه بهداشت، احداث دوخانه بهداشت در روستاهای ملاکلا و نجارکلا قدیم، احداث مرکز بهداشتی و درمانی نجارکلا و رکن‌کلا و ساختمان اورژانس ۱۱۵ ازجمله این فعالیت‌ها است، اظهار کرد: احداث مرکز بهداشتی و درمانی نجارکلا و رکن‌کلا جزو پروژه‌های نادری است که در کمترین زمان ممکن به بهره‌برداری رسیده است.

 

 

این مسؤول خاطرنشان کرد: موضوع مورد انتظار ما در این حوزه ارتقا سطح درمانی درمانگاه است که مکاتبات لازم با نمایندگان حوزه انتخابیه و مذاکراتی با دانشگاه علوم پزشکی انجام‌شده و امیدواریم در این حوزه شاهد این ارتقا باشیم چراکه این موضوع خواسته مردم است.

ارسال دیدگاه