تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۲۲:۵۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بهره‌مندی ۲۶۳۱ خانوار از پروژه‌های برق/افتتاح ۶ پروژه امور توزیع برق در دهه فجر

مدیر امور توزیع برق شهرستان سیمرغ گفت: در مجموع ۲ هزار و ۶۳۱ خانوار، شهر کیاکلا و ۱۷ روستا از پروژه‌های امور توزیع برق بهره‌مند شدند.

به گزارش سیمرغ ما، یعقوب حیدری در حاشیه برگزاری افتتاح فیدر جدیدالاحداث شهید والامقام صمصام طور در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در حوزه امور توزیع برق شهرستان ۶ پروژه افتتاحی به میزان سه میلیارد و ۶۴۴ میلیون ریال هزینه شده است.

 

 

وی افزود: برای رفع ضعف برق سه پروژه در روستاهای صلحدارکلا، برجخیل و زیارکلا و برای تأمین برق جدید دو نصب ترانس در حوزه شهری داشتیم همچنین یک پروژه اصلی داشتیم و فیدر جدیدالاحداث به خطوط قدیمی ما اضافه شد.

 

 

مدیر امور توزیع برق شهرستان سیمرغ با بیان اینکه فیدر جدیدالاحداث شهید والامقام صمصام طور حدود یک میلیارد و ۴۱۰ میلیون ریال هزینه داشته است، تصریح کرد: ۳ هزار و ۴۵۰ متر خط فشارقوی اضافه شد و ۲ هزار ۵۰۰ خانوار و ۱۲ روستا از این پروژه بهره‌مند شدند.

 

 

وی ادامه داد: در مجموع ۲ هزار و ۶۳۱ خانوار، شهر کیاکلا و ۱۷ روستا از پروژه‌های امور توزیع برق بهره‌مند شدند.

 

 

حیدری با اشاره به اینکه از مزیت‌های این پروژه جدا کردن حوزه شهری و روستایی و برداشتن بار از روی فیدرهای قدیم و انتقال به فیدر جدید است، اظهار کرد: به دلیل کاهش طول فیدرهای قبلی کیفیت توان تحویلی به مردم افزایش پیدا کرد رضایت‌مندی مردم را در پی داشته است.

ارسال دیدگاه