تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۲۱:۴۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

به نام جشن عروسی؛ به کام برترین‌های کنکور

عروس و داماد فریدونکناری در اقدامی ابتکاری نیمی از هزینه‌های جشن عروسی خود را صرف برنامه فرهنگی با محوریت تجلیل از برگزیدگان کنکور و دانش‌آموزان تلاش‌گر کردند.

به گزارش سیمرغ ما، با ابتکار و همت تحسین‌برانگیز عروس و داماد فریدونکناری مینا رزم‌آرا و رضا تقی‌نسب، همایش بزرگ تجلیل از برگزیدگان کنکور و دانش‌آموزان تلاش‌گر این شهرستان برگزار شده است.

 

 

عروس و داماد فریدونکناری در اقدامی ابتکاری نیمی از هزینه‌های جشن عروسی خود را صرف برنامه فرهنگی با محوریت تجلیل از برگزیدگان کنکور و دانش‌آموزان تلاش‌گر کرده و از ۲۱ نفر از دانش‌آموزان پذیرفته‌شده در کنکور سال گذشته و تلاش‌گران این عرصه تجلیل کردند.

 

 

داماد فریدونکناری در این رابطه به فارس، گفت: من و همسرم که روزی دانش‌آموز همین مدارس بودیم امروز خواستیم با حرکتی نمادین برای افزایش جایگاه علم در شهرستان اقدام کنیم.

 

 

رضا تقی‌نسب افزود: در خانواده‌ای فرهنگی متولد شدم و زندگی می‌کنم که تحصیل و علم‌آموزی در خانواده ما در اولویت است.

 

 

وی بیان کرد: با همسرم توافق کردیم نیمی از هزینه‌های مراسم جشن عروسی را صرف هزینه‌های این اقدام فرهنگی کنیم.

 

 

داماد فریدونکناری در پایان اظهار کرد: افزایش سطح علم، تحقق اقدامی فرهنگی در خور شأن و شخصیت منطقه و دانش‌آموزان، ایجاد انگیزه برای دانش‌آموزان در انتظار کنکور و تقدیر از پذیرفته‌شدگان به‌منظور ارتقای روحیه امید در آنها از مهم‌ترین اهداف من و همسرم با کمک خانواده‌ها برای برگزاری این مراسم بوده است.

 

فارس

ارسال دیدگاه