تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۱۶:۱۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مسؤولان اداره گاز رعایت حال محرومان را کنند/نمایندگان حضور بیشتری در شهرستان پیدا کنند/سیمرغ نیازمند آهنگ خوش‌نوای کارخانه‌ای است

امام‌جمعه سیمرغ بابیان اینکه مسؤولان اداره گاز رعایت حال بعضی محرومان را کنند، گفت: با توجه به قیمت گاز دریافت تمام هزینه به‌صورت نقد برای برخی خانواده‌ها سخت است.

به گزارش سیمرغ ما، حجت‌الاسلام محمدباقر یوسفی در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان ضمن تبریک دهه مبارک فجر و پیروزی انقلاب اسلامی ایران، اظهار کرد: با توجه به شرایط حال حاضر که بیش از ۲۸ استان برف و سرمای سخت و سنگین آمده رعایت در مصرف گاز را داشته باشیم.

 

 

وی ادامه داد: مردم مازندران انتظار دارند بر اساس وعده‌هایی که داده شد سال دیگر این شرایط نباشد.

 

 

امام‌جمعه سیمرغ بابیان اینکه مسؤولان اداره گاز رعایت حال بعضی محرومان را کنند، تصریح کرد: با توجه به قیمت گاز دریافت تمام هزینه به‌صورت نقد برای برخی خانواده‌ها سخت است.

 

 

این مسؤول در ادامه به خدمت‌رسانی دولت در شهرستان سیمرغ اشاره کرد و گفت: با توجه به شرایط مالی و اقتصادی دولت همچنین تلاش دشمنان برای زمین‌گیر کردن اقدامات خوبی در شهرستان صورت گرفت.

 

 

یوسفی با اشاره به اینکه در ایام دهه فجر ۱۸ پروژه عمرانی با اعتبار بیش از ۶ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد، تصریح کرد: امیدواریم دولت و نظام توانمندی بیشتری پیدا کنند تا روزی برای کلنگ‌زنی و افتتاح کارخانه در شهرستان دعوت شویم.

 

 

وی ادامه داد: در بعضی خطبه‌ها و خدمت برخی نمایندگان عزیز عرض کرده بودم که شهرستان نیازمند به آهنگ خوش‌نوای کارخانه‌ای است که جوانان را جذب و تولید ایجاد کند.

 

 

امام‌جمعه سیمرغ با بیان اینکه نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی در شهرستان حضور بیشتری پیدا کنند، اظهار کرد: نخستین حرف ما در دیدار با مسؤولان مختلف صحبت درباره جوانان تحصیل‌کرده بوده است.

 

 

وی تأکید کرد: انتظار داریم شرایطی برای جذب نیروهای تحصیل‌کرده و نیروهای کارگری در شهرستان مهیا شود.

 

 

یوسفی با اشاره به ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار و بهورز، تصریح کرد: هیچ قشر و صنفی نباید نادیده گرفته شود چرا که همه به هم احتیاج دارند.

 

 

وی افزود: امروز سالروز تولد اسوه صبر و مدافع حریم ولایت و امامت است که ما را به یاد شهدای حرم و مدافعان حرم می‌اندازد که اگر نبودند امروز باید در مرزها یا داخل کشور با دشمن می‌جنگیدیم.

 

 

امام‌جمعه سیمرغ با بیان اینکه در ایام دهه فجر ۱۹ بهمن را پیش رو داریم، اظهار کرد: ۱۹ بهمن روزی است که همافران نیروی هوایی شکننده‌ترین ضربه را به رژیم زدند و درحالی‌که بحث کودتا مطرح بود در دیدار با امام خود را فدایی امام (ره) مطرح کرده و بیعت کردند و ۲۱ بهمن پایان کار رژیم اعلام و انقلاب اسلامی پیروز شد.

 

 

وی ادامه داد: پیروزی انقلاب اسلامی به‌سادگی به دست نیامد و با خود اتحاد و یکپارچگی ملت را به همراه دارد.

 

 

یوسفی با اشاره به اینکه وحدت مورد تأکید امام (ره) و رهبر معظم انقلاب بوده و است، تأکید کرد: باید مراقب باشیم مبادا دشمن به خواسته پلید خود که درهم کوبیدن انقلاب اسلامی یادگار امام (ره) برسد.

ارسال دیدگاه