تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۱۴ - ۲۱:۴۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

هشدار پلیس راهور به خودروهای فاقد زنجیر چرخ

دمای هوای برخی محورهای کوهستانی منتهی به استان های شمالی امشب تا ١٩ درجه سانتیگراد زیر صفر می‌رسد.

به گزارش سیمرغ ما، رييس مركز اطلاعات و كنترل ترافيك پليس راهور ناجا با اشاره به بارش شديد برف و كولاك در محورهاي كوهستاني كشور بخصوص محورهاي منتهي به استانهاي شمالي گفت: پليس به جهت جلوگيري از در راه ماندن خودروها از تردد خودروهاي فاقد زنجير چرخ در محورهاي كوهستاني جلوگيري مي كند.

 

 

سرهنگ رحماني ساعت ٢١ پنجشنبه افزود: در حال حاضر محورهاي هراز و فيروزكوه به دليل بارش شديد برف و كولاك مسدود شده اند و در محور كرج – چالوس نيز تردد به سختي صورت مي گيرد.

 

 

وي افزود: همچنين با توجه به انسداد محور قزوين – رشت خودروهايي كه در محدوده امام زاده هاشم در كولاك گرفتار سده بودند با هماهنگي صورت گرفته در مكان مناسب متوقف و سرنشينان آنها اسكان داده شدند.

 

 

رييس مركز اطلاعات و كنترل ترافيك پليس راهور ناجا تصريح كرد: عوامل پليس راه در محورهاي شمالي استان تهران تمام تلاش خود را براي اين كه خودرويي در مسير نماند انجام مي دهند در عين حال در محور فيروزكوه نيز تعدادي از خودروها در عمق محور در كولاك برف گرفتار شده بودند كه با تلاش ماموران پليس راه، راهداري و امدادي اين خودروها در حال تخليه هستند.

 

وي از مسافران خواست پيش از سفر حتما از آخرين وضعيت راهها مطلع شده و در صورت ضرورت سفر كنند.

 

 

رحماني خاطرنشان كرد: برابر پيش بيني هاي صورت گرفته دماي هواي برخي محورهاي كوهستاني منتهي به استان هاي شمالي امشب تا ١٩ درجه سانتيگراد زير صفر مي رسد.

 
وي در پايان از رانندگان خواست آخرين وضعيت راهها را تنها از مبادي اطلاع رساني پليس راهور ناجا جويا شوند.

 

خبرآنلاین

ارسال دیدگاه