تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۲۲:۱۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

کسب رتبه دوم در جشنواره هنر، طبیعت و مردم

مؤسس انجمن دوستداران طبیعت سبز سیمرغ: در سال ۹۴ دانش‌آموزان سیمرغ بین ۵۵ تشکل مردم‌نهاد استان در جشنواره هنر، طبیعت و مردم رتبه دوم را اخذ و تجلیل شدند.

به گزارش سیمرغ ما، مؤسس انجمن دوستداران طبیعت سبز سیمرغ در مراسم افتتاح دفتر این انجمن مردم نهاد، اظهار کرد: این انجمن کار خود را از سال ۱۳۹۲ آغاز و در نیمه دوم سال ۹۵ با طی سلسله‌مراتب اداری پروانه تأسیس خود را کسب کرد.

 

 

محمدتقی فرمانبر افزود: در سال‌های گذشته در تمامی جلسات محیط‌زیست، منابع طبیعی، هفته محیط‌زیست و منابع طبیعی در شهرستان فعالیت‌ها و همایش‌هایی داشته است.

 

 

وی با اشاره به اینکه یکی از اهداف آینده این انجمن تعامل و همکاری با نهادهای فرهنگی خصوصاً آموزش‌وپرورش است، تصریح کرد: در سال ۹۴ دانش‌آموزان سیمرغ بین ۵۵ تشکل مردم‌نهاد استان در جشنواره هنر، طبیعت و مردم رتبه دوم را اخذ و تجلیل شدند.

 

 

مؤسس انجمن دوستداران طبیعت سبز سیمرغ بیان کرد: همایش هفته محیط‌زیست و منابع طبیعی را اسفند سال گذشته در بوستان طاهر شهرک شهید بهشتی کیاکلا با حضور مردم برگزار کردیم و نمایشگاه عکس دستاوردها، نمایشگاه گل و گیاه و نمایشگاه صنایع‌دستی از برنامه‌های جانبی این جشنواره بود.

 

 
این مسؤول با بیان اینکه استفاده از علم نانو و اقتصاد دانش‌بنیان در زمینهٔ کشاورزی پاک و ارگانیک، به‌کارگیری انرژی پاک و تهیه و نصب پنل‌های خورشیدی، استفاده از فکر و اندیشه جوانان تحصیل‌کرده، فعال کردن تشکل‌های روستایی و فرهنگ‌سازی در خصوص استفاده از ظروف مخرب یک‌بارمصرف از برنامه‌های چشم‌انداز پنج‌ساله این ثمن است، تصریح کرد: اقداماتی در این زمینه‌ها انجام‌شده است.

 

 

ارسال دیدگاه