تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۱۷:۵۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

عملکرد نظام جمهوری اسلامی عامل غرور نسل جوان/افتتاح ۱۸ پروژه عمرانی در سیمرغ

فرماندار سیمرغ با اشاره به اینکه این ایام فرصت مناسبی برای انتقال و معرفی دستاوردهای نظام به نسل سوم و چهارم انقلاب است، گفت: نسل جوان باید در جریان قرار گرفتن عملکرد نظام جمهوری اسلامی و نظام در طول ۳۸ سال قطعاً احساس غرور می‌کند.

به گزارش سیمرغ ما، فرماندار سیمرغ در دیدار مسؤولین شهرستانی با امام‌جمعه سیمرغ، با اشاره به اینکه ۱۲ بهمن رو بسیار مهم و تأثیرگذاری در انقلاب اسلامی است، اظهار کرد: امام(ره) بعد از ۱۵ سال دوری از وطن به آغوش گرم ملت بازگشتند و مردم ایران تاریخی‌ترین استقبال را از شخصیت محبوب خود به عمل آوردند.

 

 

فرج‌الله یدالله‌پور افزود: این روز در تاریخ انقلاب ماندنی و ماندگار شد چرا که مردم با امام(ره) بیعت کرده که راه امام را ادامه دهند.

 

 
یدالله‌پور با بیان اینکه روز ۱۲ بهمن، روز غدیر ایران اسلامی است، تصریح کرد: ۱۲ بهمن روز بیعت اقشار مختلف مردم با امام راحل است.

 

 

وی افزود: دهه فجر از روزهای مهم انقلاب اسلامی است و همه ما باید از فداکاری‌ها و ایثارگری‌ها مردم تجلیل کنیم چرا که با حضور خود زمینه شکل‌گیری و پیروزی انقلاب را تأمین کردند.

 

 

فرماندار سیمرغ با اشاره به اینکه این ایام فرصت مناسبی برای انتقال و معرفی دستاوردهای نظام به نسل سوم و چهارم انقلاب است، اظهار کرد: نسل جوان باید در جریان قرار گرفتن عملکرد نظام جمهوری اسلامی و نظام در طول ۳۸ سال قطعاً احساس غرور می‌کند.

 

 

وی ادامه داد: مدیران از این فرصت استفاده کنند و عملکرد نظام را به گوش مردم به‌ویژه جوانان کشور که سرمایه نظام هستند برسانند.

 

 

یدالله‌پور با بیان اینکه ۳۸ سال از عمر انقلاب اسلامی می‌گذرد اما مردم همچنان پایبند به آرمان‌ها و ارزش‌هایی هستند که انقلاب برای آن شکل‌گرفته است، تصریح کرد: دو عاملی که سبب پیدایش انقلاب بودند ریشه در فطرت پاک مردم کشور و رهبری بی‌بدیل و بی‌نظیر امام راحل و امروز هم رهبری بی‌بدیل مقام معظم رهبری است.

 

 

این مسؤول افزود: امروز این تعهد را داریم که در پاسداشت این ارزش‌ها و آرمان‌ها کوشا باشیم.

 

 

فرماندار سیمرغ با اشاره به اینکه برای دهه فجر امسال با توجه به جلساتی که در ستاد بزرگ‌داشت دهه فجر برگزار شد برنامه‌های بسیار خوبی پیش‌بینی‌شده است، اظهار کرد: بهره‌برداری از پروژه‌ها یکی از برنامه‌های این ایام است که در شهرستان ۱۸ پروژه عمرانی با بیش از ۶۲ میلیارد ریال هزینه مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

 

 

وی ادامه داد: از این تعداد پروژه ۶ پروژه در حوزه برق، دو پروژه در حوزه بخش خصوصی، یک پروژه در حوزه آب و فاضلاب شهری، یک پروژه در حوزه آب و فاضلاب روستایی، یک پروژه در حوزه بهداشت و درمان، یک پروژه در حوزه دهیاری‌ها و یک پروژه در حوزه کمیته امداد است.

 

 

ارسال دیدگاه