تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۲۰:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پرچم انقلاب اسلامی برافراشته خواهد ماند/ واگذاری ۱۶ خانه محرومان در مازندران به‌مناسبت دهه فجر

فرمانده سپاه کربلای مازندران از اجرای ۴۰ عنوان برنامه از سوی سپاه کربلای مازندران و افتتاح و واگذاری ۱۶ واحد خانه محرومان در مناطق محروم مازندران در ایام دهه فجر امسال خبر داد.

به گزارش سیمرغ ما، سردار محمدحسین بابایی در نشست خبری سی و هشتمین سالگرد گرامی‌داشت ایام‌الله دهه فجر در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: مجموعه سپاه و بسیج در دهه فجر امسال با شعار گفتمان انقلاب اسلامی زمینه‌ساز امنیت پایدار و تحقق اقتصاد مقاومتی است و برنامه‌های خود را با هدف انتقال ارزش‌های انقلاب اسلامی به نسل جدید جامعه اجرا می‌کند.

 

 

وی با اشاره به اینکه قطار انقلاب اسلامی با شتاب به سمت مقصد معین در حال حرکت است و تا رسیدن به انقلاب مهدویت باید از انقلاب اسلامی صیانت شود، افزود: برخی خواص که انقلابی بودند در مسیر انقلاب خسته شدند و بخشی از این انقلابی‌ها نسبت به آرمان‌های انقلاب بی‌تفاوت و به ضد انقلاب تبدیل شدند.

 

 

فرمانده سپاه کربلای مازندران بیان کرد: برخی به خاطر سوءاستفاده لیاقت ادامه مسیر با انقلاب را ندارند که آنان مدیران نجومی و رانتی هستند.

 

 

این مسؤول با بیان اینکه قطار انقلاب اسلامی که در حال حرکت است در مسیر راه عده‌ای پیاده می‌شوند و عده‌ای سوار، گفت: لازم است تأکید شود قطار انقلاب اسلامی تا زمان حکومت جهانی توقف ندارد.

 

 

بابایی رژیم طاغوت را دیکتاتوری و ظالمانه دانست و افزود: ۳۸ سال قبل مردم جرأت حرف و گله از وضعیت موجود را حتی در خانه‌هایشان نداشتند و از ترس شکنجه‌های ساواک در خفقان بودند.

 

 

وی فراگیری علم در قبل از انقلاب اسلامی را ویژه خاندان شاهنشاهی و بزرگان دولتی دانست و تصریح کرد: تمام ثروت کشور توسط رژیم به سمت آمریکا هدایت می‌شد.

 

 

فرمانده سپاه کربلای مازندران با بیان اینکه در حال حاضر شاهد هستیم برخی برای تطهیر رژیم شاهنشاهی اقدام به حرکت‌های تبلیغی کردند، ادامه داد: برخی افراد ایراداتی که در کشور وجود دارد را به پای نظام می‌نویسند و ناجوانمردانه با ایثارگران برخورد می‌کنند.

 

 

این مسؤول سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را نزدیک‌ترین موجود برای حیات انقلاب اسلامی دانست و اضافه کرد: برنامه‌های گرامی‌داشت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با هدف انتقال فرهنگ و ارزش‌ها نظام اسلامی به نسل‌های جدید جامعه است.

 

 

بابایی خاطرنشان کرد: استکبار با کارشکنی‌های متعددی که دارد در پنج سال گذشته هم نتوانست سبب حرکت رو به پیش انقلاب اسلامی شود و هر توطئه‌ای که اجرا کرد به ضرر خودشان تمام شد.

 

 

وی افزود: در داخل کشور کسانی هستند که تصمیمات و حرکاتشان در مسیر خواسته‌های دشمن است که آگاهانه و یا ناآگاهانه از مسیر انقلاب منحرف شدند.

 

 

فرمانده سپاه کربلای مازندران برنامه‌های شاخص فرهنگی و عمرانی ایام‌الله دهه فجر را اجرای مراسم گلبانگ انقلاب اسلامی از سوی بسیج دانش‌آموزی مازندران دانست و گفت: در روز ۱۲ بهمن رژه موتوری از فرودگاه به ساری، برپایی صبحگاه مشترک در ۶ شهرستان، اجرای جشنواره فیلم عمار و مقاومت، اجرای برنامه‌های فرهنگی تبیین انقلاب اسلامی، اعزام تیم‌های بسیج جامعه پزشکی به مناطق محروم، برپایی نمایشگاه اقتصاد مقاومتی در هشت شهرستان و افتتاح ۱۰ سالن ورزشی به مساحت ۵ هزار متر مربع با عنوان صالحین بخشی از برنامه‌های سپاه در دهه فجر امسال است.

 

 

این مسؤول از اجرای ۴۰ عنوان برنامه از سوی سپاه کربلای مازندران و افتتاح و واگذاری ۱۶ واحد خانه محرومان در مناطق محروم مازندران در ایام دهه فجر امسال خبر داد و افزود: ۱۶ حوزه مقاومت و ۵۰ پایگاه مقاومت هم در این ایام افتتاح می‌شود.

 

 

بابایی غبارروبی، عطرافشانی مزار شهدا را از دیگر برنامه‌های ایام دهه فجر دانست و ادامه داد: مراسم نورافشانی هم در شب ۲۲ بهمن برگزار می‌شود.

 

 

وی با اشاره به اینکه حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل، شهدا و رهبری است، بیان کرد: پرچم انقلاب اسلامی تا زمان ظهور حضرت حجت(عج) باید برافراشته بماند و شاهد نظام مهدوی باشیم.

 

 

فرمانده سپاه کربلای مازندران با بیان اینکه رهبری پنج مرحله را در مسیر انقلاب اسلامی ترسیم کردند، اظهار کرد: پیروزی انقلاب اسلامی، ایجاد نظام اسلامی، تشکیل دولت اسلامی، جامعه اسلامی و تمدن بزرگ اسلامی را شامل می‌شود.

 

 

این مسؤول با اشاره به اینکه چرا با وجود چهار دهه پیروزی انقلاب اسلامی هنوز تمدن اسلامی اجرایی نشد، افزود: چون تمام نظام حاکمیتی جهان مخالف این مسیر هستند.

 

 

بابایی تفکر مقابل انقلاب اسلامی را کفر مطلق دانست و ادامه داد: استکبار برای انقلاب اسلامی تفکر بدل داعش و وهابیت را ایجاد کرد.

 

 

وی با بیان اینکه تفکری که در داخل کشور با قوت کار می‌کند تفکر لیبرال دموکراسی است که با مسیر انقلاب اسلامی منافات دارد، گفت: انقلاب اسلامی در مسیر حرکت خود تجربه زیادی کسب کرد و با تفکر لیبرال دموکرات مقابله می‌کند تا با ایجاد استعداد دولت علوی و مهدوی در جامعه ایجاد شود.

 

 

بلاغ

ارسال دیدگاه