تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۲۲:۵۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بى اطلاعى استقلالى ها درباره راى جديد فيفا!

مسئولان باشگاه استقلال هنوز نامه اى درباره جذب بازيكن از سوى فيفا دريافت نكرده اند و همچنان بى اطلاع هستند.

به گزارش سیمرغ ما، با توجه به محروميت باشگاه استقلال از سوى فيفا بر همين اساس بحث حضور آندو تیموریان، سرور جپاروف و روزبه چشمی تا حدودى منتقى و حتى بحث پيوستن اين بازيكنان به تيم هاى ديگر نيز شنيده مى شد كه البته اين موضوعات از سوى مسئولان استقلال رد و آنها اميدوار هستند با تجديد نظر در راى فيفا بتوانند از اين ٣ بازيكن در زمان جذب بازيكن آزاد بهره ببرند

 

 

همچنين طبق گفته هاى مدیر برنامه های سرور جپاروف و مذاكراتى كه وى با کمیته انضباطی فیفا داشته به نظر محروميت آبی پوشان تهرانی برای جذب بازیکن تا دوم فوریه ادامه خواهد داشت و پس از آن تاریخ این تیم می تواند تا سقف سه بازیکن آزاد جذب کند.

 

 

اين طور كه گفته شده محروميت باشگاه استقلال از ٥ ژانویه تا ٢ فوریه بوده و مديران اين باشگاه پس از گذشت چند روز می‌توانند بازیکن آزاد جذب کنند.

 

 

اما بهتر است بدانيم هنوز اين مساله از سوى آبى ها تاييد نشده و همچنين راى جديد فيفا به دست مسئولان باشگاه استقلال نرسيده و آنها نسبت به اين مساله بى اطلاع هستند.

 

 

به اين ترتيب مديران باشگاه استقلال به دنبال اين هستند تا با راى جديد فيفا و در صورت تاييد بتوانند بازيكنان جديد خود را به عنوان بازيكن آزاد به خدمت بگيرند .

 

 

انتهای پیام/باشگاه

ارسال دیدگاه