تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۲۱:۳۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

قول مساعد آملی‌لاریجانی به نمایندگان

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه بعد از ظهر امروز (یکشنبه ) مجلس با رئیس قوه قضاییه از قول مساعد ایشان برای تسریع در رسیدگی به تحقیق و تفحص های ارجاعی از مجلس خبر داد.

به گزارش سیمرغ ما، بهروز نعمتی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: جلسه هیأت رئیسه مجلس با رئیس قوه قضاییه عصر امروز برگزار شد. آیت‌الله آملی لاریجانی از برگزاری این جلسات استقبال کرد و نفس تشکیل جلسات را برای حل مشکلات موثر و راهگشا دانست.

 

 

وی افزود: ایشان ضمن ابراز امیدواری نسبت به تداوم این جلسات گفت وقتی دغدغه نمایندگان و مردم منتقل می‌شود می‌تواند مشکل گشا باشد.

 

 

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس خاطر نشان کرد: ایشان همچنین برخی توقعاتشان را از مجلس عنوان کردند و گله مندی هایی را در خصوص بودجه و جذب نیروی انسانی عنوان کردند و گفتند که این امر در کنار تجهیز آی تی کمک بیشتر مجلس را می طلبد.

 

 

نعمتی اضافه کرد: در این دیدار موضوع تحقیق و تفحص های ارجاعی به قوه قضاییه نیز مطرح شد و درخواست ما این بود که بررسی این پرونده‌ها تسریع شود تا کار ابتر نماند و ایشان قول دادند موضوع را با جدیت پیگیری کنند و از قضات توانمند در این زمینه استفاده کنند.

 

 

وی در پایان یادآور شد: همچنین در این جلسه مقرر شد همکاری بین مجلس و قوه قضاییه برای رفع سوالات و ابهامات نمایندگان برقرار باشد و جلسات مستمر بین هیأت رئیسه مجلس و قوه قضاییه برگزار شود.

ارسال دیدگاه