تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۰۹ - ۲۰:۵۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تساوی صبا و پرسپولیس در نیمه اول

دیدار تیم‌های صبای قم و پرسپولیس در نیمه نخست با تساوی به پایان رسید.

به گزارش سیمرغ ما، دیدار تیم‌های صبای قم و پرسپولیس در چارچوب دیدارهای هفته نوزدهم لیگ برتر از ساعت ۱۶:۵۰ امروز (شنبه) در ورزشگاه یادگار امام (ره) قم آغاز شد که نیمه نخست این دیدار با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

 

 

ترکیب صبای قم: محسن فروزان، حنیف عمران‌زاده، میرهانی هاشمی، میثم مجیدی، امید نظامی‌پور، سید مهدی حسینی، قاسم دهنوی، حمیدرضا دیوسالار، مهران امیری، امید جهانبخش و کیوان امرایی.

 

 

ترکیب پرسپولیس:علیرضا بیرانوند، پل یانسکی، محمد انصاری، حسین ماهینی، صادق محرمی، کمال کامیابی‌نیا، محسن مسلمان، سروش رفیعی، وحید امیری، علی علیپور و رامین رضاییان.

 

 

دقیقه ۳: کرنر ارسال شده روی دروازه صبای قم برگشت داده شد که توپ برگشتی را سروش رفیعی روپا به سمت دروازه شوت کرد و از بالای دروازه به بیرون رفت.

 

 

دقیقه ۴: ضربه ایستگاهی از سمت راست برای صبایی‌ها فراهم شد که ارسال قاسم دهنوی با ضربه سر خوب بازیکنان صبا همراه بود و بیرانوند توانست با واکنشی مناسب توپ را دفع کند.

 

 

دقیقه ۶: حسین ماهینی از سمت چپ ارسالی روی دروازه صبا داشت که مدافعان این تیم بازهم توپ را برگشت دادند. کمال کامیابی‌نیا که پشت محوطه جریمه توپ را در اختیار گرفت و موقعیت شوتزنی داشت، نتوانست ضربه مناسبی به توپ بزند و این موقعیت با فاصله از کنار دروازه محسن فروزان به بیرون رفت.

 

 

دقیقه ۱۶: علی علیپور در حالی که در محوطه جریمه صبا متوقف شد و اعتقاد به خطای پنالتی داشت، داور دستور به ادامه بازی داد.

 

 

دقیقه ۱۸: مهران امیری، بازیکن صبا از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

 

 

دقیقه ۲۰: کرنر خطرناک صبایی‌ها روی دروازه پرسپولیس با اشتباه علیرضا بیرانوند در خروج همراه بود که ضربه سر خطرناک بازیکنان صبا را رامین رضاییان از روی خط دروازه بیرون کشید.

 

 

دقیقه ۲۳: کرنر دیگری برای صبای قم فراهم شد که بازیکنان این تیم مانند کرنر قبلی خطرناک کار کردند. توپ در آستانه ورود به دروازه بود که علیرضا بیرانوند و مدافعان پرسپولیس سراسیمه توپ را دور کردند.

 

 

دقیقه ۳۰: ارسال روی دروازه پرسپولیس با ضربه سر کیوان امرایی همراه بود که توپ از کنار دروازه به بیرون رفت.

 

 

دقیقه ۳۳: ضربه ایستگاهی چسبیده به محوطه جریمه صبای قم برای پرسپولیسی‌ها ایجاد شد. محسن مسلمان و سروش رفیعی در یک همکاری توپ را برای محمد انصاری فراهم کردند که شوت این بازیکن به دیوار دفاعی برخورد کرد و در برگشت هم بازیکنان پرسپولیس نتوانستند توپ را تبدیل به گل کنند.

 

 

دقیقه ۳۳: علی علیپور به دلیل اعتراض به داور با کارت زرد شاهین حاجی‌بابایی جریمه شد.

 

 

دقیقه ۴۳: محسن مسلمان با خطای شدیدی که روی بازیکن صبا انجام داد، از داور مسابقه کارت زرد گرفت.

 

 

تسنیم

ارسال دیدگاه