تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۰۷ - ۱۹:۰۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

قلعه‌نویی: یقین دارم بی عدالتی در کار نیست

سرمربی تیم تراکتورسازی اعلام کرد بازی با تیم های کاظمی کار دشواری است.

به گزارش سیمرغ ما، به نقل از “ورزش سه”، امیر قلعه نویی در نشست خبری قبل از دیدار تیمش مقابل ماشین سازی تبریز حاضر شد و صحبت هایی را بیان کرد که در ادامه می خوانید:

 

 

تسلیت برای پلاسکو

 
از طرف باشگاه حادثه تلخ ساختمان پلاسکو را تسلیت می‌گویم. اگر زیرساخت‌های ما درست بود، حالا جوان‌های خودمان را از دست نمی‌دادیم. امیدوارم هیچ جای دنیا به خصوص ایران، اینگونه حوادث اتفاق نیفتد.

 

 

تیم های کاظمی خوب بازی می کنند

 
درست است که این بازی دربی حساب می‌شود ولی همه می‌دانند تیم‎های فرهاد کاظمی خوب بازی می‌کنند و بازی کردن با آنها سخت است.تیم‌های فرهاد کاظمی سخت‌کوش هستند و فوتبال زیبایی ارائه می‌دهند. ماشین‌سازی در هفته‌های اخیر بدشانسی آورده و نتوانسته نتیجه بگیرد. ما هم شرایط سختی داریم و تلاش می‌کنیم خودمان را به پرسپولیس برسانیم. در مقایسه با هفته‌های نخست نیم‌فصل اول، ما دو امتیاز بیشتر گرفتیم و حرکتی ما خوب بود اما در نیم فصل دوم امتیاز گرفتن سخت است. در دیدار با نفت آبادان ما نه روحیه و نه انگیره‌ای برای بازی کردن داشتیم، چون هوادارانمان محروم بودند اما امیدواریم فردا با حضور پرشورها نتایج بهتری کسب کنیم.

 

 

چمن یادگار دوام نمی آورد

 
این چمن، چمنی نبود که قرار بود نصب شود اما پس از آن اتفاقاتی که فقط در آذربایجان دیده می‌شود، مجبور شدیم از آن استفاده کنیم. این چمن نسبت به چیزی که دفعه اول دیده بودیم، بهتر شده است. باید از دست‌اندرکاران و مسئولانی که تلاش کردند این چمن درست شود، تشکر کنیم. این چمن، چمن جوانی است. اگر بخواهیم زیاد از آن استفاده کنیم تا پایان فصل دوام نمی‌آورد و خیلی زود خراب می‌شود.

 

 

به قول فرگوسن…

 
فرگوسن می‌گوید امتیاز گرفتن از چنین تیم‌هایی سخت است. ما باید بیشتر باید روی مسائل روحی‌ و روانی بازیکنانمان کار کنیم. ما برای اینکه از کورس عقب نمانیم، باید سه امتیاز دربی را بگیریم. بازیکنان من هم با تجربه هستند اما حفظ چنین موقعیتی سخت است. امسال یکی از کم دردسرترین و بهترین سال‌های مربی‌گری‌ام است. مدیریت باشگاه نیز زحمات زیادی می‌کشد.

 

 

وضعیت مصدومان

 
محمد ایران‌پوریان در اردوی تیم ملی دچار مصدومیت عجیبی شد اما تعصب خود را نشان داد و با درد شدیدی که داشت، دو، سه بازی برای تراکتورسازی انجام داد اما ایران پوریان همیشگی نبود. برخی پزشکان می‌گویند که او باید جراحی کند که در این صورت، حدود شش هفته از میادین دور خواهد بود. حدود شش هفته زمان لازم داریم تا ایران‌پوریان، همان ایران‌پوریان همیشگی باشد. امیدوارم شرایط او هرچه زودتر بهتر شود تا بتواند به تراکتورسازی کمک کند.ادینیو جزو ۱۸ نفر ماست اما بازیکنی که مصدوم می‌شود، برای برگشت به شرایط گذشته به زمان نیاز دارد. او شاید با تیم تمرین کند اما به شرایط آمادگی قبل از مصدومیت نمی‌رسد. شرایط فیزیوتراپی شهرام گودرزی هم امروز به اتمام می‌رسد و می‌تواند به تیم اضافه شود. سعید آقایی هم پیش از این می‌توانست به تمرینات ما اضافه شود اما با توجه به مشکلاتی که پیش آمد، دوران مصدومیت او طول کشید. باشگاه ما امکانات لازم را برای فیزیوتراپی ندارد و ما مجبوریم بازیکنان را به کلینیک دکتر نوروزی بفرستیم. کیفیت زمین‌ها و سرمای هوا در مصدومیت بازیکنان ما تاثیر گذار است.

 

 

هرجا رفتم، اثرگذاری داشتم

 
من به هر کجا رفتم اثرگذاری داشتم. در تراکتورسازی هم همانند استقلال و سپاهان، یک تیم سایه درست کردم. من در سپاهان بازیکنانی مانند حسین پاپی را به فوتبال معرفی کردم. در تراکتورسازی هم بازیکنانی را به تیم آوردم که امیدوارم پس از من، به درد تراکتورسازی بخورند. علی‌رضا نقی‌زاده که الان در گسترش فولاد حضور دارد، در گذشته بازیکن من بود.

 

 

به عابدینی علاقه دارم

 
عابدینی از بزرگان فوتبال ماست و احترام او واجب است اما در نظر خودش هوادار پرسپولیس است و زیبایی فوتبال هم به همین کری خواندن‌ها است. من همیشه گفتم که به حریف خود احترام بگذاریم. در ورزشگاه تختی هم هواداران ما علی دایی را تشویق کردند. در بازی‌های آسیایی حذف شدیم اما همه از هواداران ما راضی بودند. من از نزدیک عابدینی را می‌شناسم و از علاقه‌اش به فوتبال ایران خبر دارم اما او نظر خودش را دارد. امیدوارم روز بازی ما با پرسپولیس روز خوبی باشد.

 

 

یقین دارم بی عدالتی در کار نیست

 
من یقین دارم که چنین بی‌عدالتی در کار نیست. مسئولان تلاش می‌کنند بازی‌ها را به بهترین شکل برگزار کنند. استراتژی ما هم برای عقب نماندن از پرسپولیس، تلاش و استفاده از داشته‌هایمان است. ما خیلی جاها امتیازات زیادی از دست دادیم اما در این میان بدشانسی هم گریبان‌گیر ما شد. ما کارمان را می‌کنیم اما توقع داریم عدالت حفظ شود. ما می‌گوییم که دوستان بهانه را از ما بگیرند و پرسپولیس هم چند بار زودتر از ما بازی کند.

 

 

لعنت به کسانی که ورزش را به این روز انداختند

 
در موارد جریمه و سختی‌های فوتبال من جزو اولین‌ها هستم. وقتی که ناظر بازی یا داور گزارشی علیه ما ننوشتند، ما را با آرای قطعی جریمه می‌کنند. وقتی هم که دلیل آن را می‌پرسیم، می‌گویند که از شرایط بازی و تماشای دیدار فهمیدیم که این دیدار چطور برگزار شد. خدا کسانی که با میکروفن‌های آلوده ورزش را به این وضع انداختند، لعنت کند. آن‌ها می‌خواستند خانواده‌ها را از فوتبال دور کند ولی قشنگی فوتبال به تماشاگران و احترام به تیم حریف است. اینکه یک بازیکن را مقابل یک مدیرعامل یا رئیس فدراسیون فوتبال قرار می‌دهند از فوتبال حرفه‌ای دور است. این اتفاقات باعث می‌شود احترام‌ها در ورزش از بین برود.

 

 

یک مهاجم جذب می کنیم

 
درباره نقل و انتقالات باید بگویم ما یک جای خالی داریم و تلاش می‌کنیم یک مهاجم دیگر جذب کنیم.

 

 

من وعلی دایی قابل مقایسه نیستیم

 
من و علی دایی قابل مقایسه نیستیم. دایی نماد فوتبال ایران است اما قبول دارم که احترام‌ها از بین رفته و کمتر کسی جایگاه خود را می‌داند.

ارسال دیدگاه