تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۰۷ - ۱۶:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

۱۸ پروژه عمرانی در شهرستان سیمرغ افتتاح می‌شود

فرماندار سیمرغ گفت: ۱۸ پروژه عمرانی با بیش از ۶۲ میلیارد ریال هزینه به‌عنوان پروژه‌های افتتاحی در ایام دهه فجر سال جاری در این شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش سیمرغ ما، فرج‌اله یداله‌پور بعد از ظهر امروز در جلسه کمیته برنامه‌ریزی این شهرستان اظهار کرد: شهدای حادثه پلاسکو در راستای حفظ جان و مال مردم، جان خود را فدا کردند.

 

 

وی با اشاره به اینکه این جلسه با هدف بررسی آخرین وضعیت کاری دستگاه‌های اجرایی برگزار شد، افزود: در سال ۹۵ حدود ۴۷ میلیارد و ۷۴۵ میلیون ریال اعتبارات استانی و ماده ۱۲ به شهرستان سیمرغ ابلاغ شده است.

 

 

فرماندار سیمرغ تصریح کرد: از این اعتبارات مبلغ ۱۶ میلیارد و ۴۵۰ میلیون ریال استانی، ۱۶ میلیارد و ۴۲۷ میلیون ریال ماده ۱۸۰ متوازن، ۲ میلیارد و ۲۶۸ میلیون ریال ماده ۱۸۰ استانی، ۱۰ میلیارد ریال اعتبارات خاص شهرستان‌های جدیدالتأسیس و ۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال از محل ماده ۱۲ مدیریت بحران ابلاغ و بین تعدادی از دستگاه‌ها توزیع شده است.

 

 

یداله‌پور با بیان اینکه حدود ۹۲ پروژه از محل ۴۷ میلیارد ریال اعتبارات تعریف و در قالب موافقت‌نامه‌ها به دستگاه‌ها ابلاغ شده است، بیان کرد: بر اساس اعلام سازمان برنامه و بودجه استان تا امروز حدود ۴۷ درصد تخصیص در سیمرغ داشته‌ایم.

 

 

وی ادامه داد: لازم است متناسب با تخصیص‌های انجام‌ شده دستگاه‌های اجرایی برای اجرای پروژه‌هایی که از قبل تعریف‌شده است، اقداماتی انجام داده باشند.

 

 

فرماندار سیمرغ با اشاره به اینکه ایام دهه فجر را در پیش داریم و یکی از کارهای این ایام بهره‌برداری و افتتاح پروژه‌های دستگاه‌های اجرایی شهرستان است، تصریح کرد: به‌رغم همه مشکلات مالی دستگاه‌ها تعداد ۱۸ پروژه با بیش از ۶۲ میلیارد ریال هزینه اعتبار به‌عنوان پروژه‌های افتتاحی در دهه فجر سال جاری خواهیم داشت.

 

 

این مسؤول افزود: از این تعداد پروژه ۶ پروژه در حوزه برق، دو پروژه در حوزه بخش خصوصی، یک پروژه در حوزه آب و فاضلاب شهری، یک پروژه در حوزه آب و فاضلاب روستایی، یک پروژه در حوزه بهداشت و درمان، یک پروژه در حوزه دهیاری‌ها و یک پروژه در حوزه کمیته امداد است.

 

 

یداله‌پور با بیان اینکه ۹ پروژه در حوزه بخش تالارپی، ۶ پروژه در حوزه شهری و سه پروژه در حوزه بخش مرکزی است، اظهار کرد: سه پروژه با اعتبار بیش از ۳ میلیارد ریال در ایام دهه فجر با حضور مسؤولان استانی به بهره‌برداری می‌رسد.

ارسال دیدگاه