تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۸:۱۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مدیر جدید آموزش‌وپرورش سیمرغ معارفه شد

شعبان‌علی رستمی در مراسمی به‌عنوان مدیر جدید آموزش‌وپرورش سیمرغ معارفه شد.

به گزارش سیمرغ ما،  عصر امروز آیین تودیع و معارفه مدیر آموزش‌وپرورش شهرستان سیمرغ برگزار شد.

 

 

در این مراسم از زحمات فرامرز رحیمی به‌عنوان اولین مدیر آموزش‌وپرورش شهرستان سیمرغ تشکر و مراسم تودیع ایشان انجام شد و شعبان‌علی رستمی به‌عنوان دومین مدیر آموزش‌وپرورش شهرستان سیمرغ سکان مدیریت را در دست گرفت.

 

 

نکته قابل‌توجه این مراسم عدم حضور مسؤولین شهرستانی خصوصاً امام‌جمعه و فرماندار شهرستان بوده است.

 

 

از مدتی قبل زمزمه تغییر برخی مدیران شهرستانی شنیده می‌شد و مراسم تودیع و معارفه امروز هم بسیار ناگهانی بود و صبح امروز برگزاری این مراسم به مدیر آموزش‌وپرورش سیمرغ اطلاع داده شد.

 

 

فرامرز رحیمی زاده و ساکن شهرستان سیمرغ به مدت سه سال و ۹ روز مدیر آموزش‌وپرورش سیمرغ و جزو دو مدیر بومی شهرستان بوده که بعد از مراسم امروز تنها یک مدیر بومی در سیمرغ مشغول فعالیت است.

 

 

در پیام مدیرکل آموزش‌وپرورش مازندران برای فرامرز رحیمی آمده است: «اکنون که بنا بر مصالح اداری و اقتضائات مدیریتی در سنگر دیگر به انجام‌وظیفه خواهید پرداخت بر خود فرض می‌دارم و از زحمات بی‌شائبه و اهتمام حضرت‌عالی در مدت تصدی وظیفه ارزشمند مدیریت آموزش‌وپرورش شهرستان سیمرغ که نقش مثبت و ارزنده‌ای ایفا نموده‌اید صمیمانه تقدیر و تشکر نمایم.»

 

 

در پیام سید علی قاسمی برای شعبان‌علی رستمی رئیس جدید اداره آموزش و پروش سیمرغ آمده است: «نظر به‌مراتب تعهد، شایستگی و تجربیات ارزشمند جناب‌عالی در آموزش‌وپرورش و با عنایت به مجموعه تشکیلات تفصیلی پست‌های سازمانی به‌موجب این ابلاغ به سمت مدیر آموزش‌وپرورش شهرستان سیمرغ منصوب می‌شوید.»

 

 

ارسال دیدگاه