تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۰۵ - ۱۲:۲۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

هزینه درمانی دارندگان دفترچه تامین اجتماعی در ۶ بیمارستان مازندران آزاد می‌شود

دانشگاه علوم پزشکی مازندران برای دریافت مطالبات خویش از بیمه تامین اجتماعی اعلام کرد که هزینه درمانی دارندگان دفترچه تامین اجتماعی در ۶ بیمارستان به صورت آزاد محاسبه می‌شود.

به گزارش سیمرغ ما، مدتی است که کش و قوس دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بیمه‌ها وارد فاز رسانه‌ای شد و دانشگاه علوم پزشکی موفق به دریافت مطالبات خویش از بیمه‌ها نشد.

 

 

چند ماه قبل رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران از مطالبات چندین میلیاردی خویش از بیمه‌ها گلایه کرد و این موضوع را در برنامه‌های مختلف مطرح کرد اما ظاهرا متولیان بیمه‌ای گوش‌شان از این حرف‌ها پر است و به این اظهارات و گلایه‌های رئیس دانشگاه توجهی نکرده و همان راه خودشان را درپیش گرفتند.

 

 

مسؤولان دانشگاه علوم پزشکی مازندران به دلیل بدهی‌ها سنگین و مشکلاتی که در تامین تجهیزات و پرداخت حقوق پرسنل مواجه شدند، دست به کار شده و در نامه‌ای به استاندار مازندران اعلام کردند که هزینه درمانی دارندگان دفترچه تامین اجتماعی در ۶ مرکز درمانی دولتی ساری به صورت آزاد محاسبه می‌شود.

 

 

جزئیات این نامه توسط مسؤول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران افشا شد و در این نامه آمده است که هزینه درمانی دارندگان دفترچه تامین اجتماعی در مراکز درمانی امام خمینی(ره) و بوعلی ساری، امام حسین(ع) نکا، امام خمینی(ره) بهشهر، رازی قائمشهر، مرکز درمانی چالوس، ۱۷ شهریور و امام رضا(ع) آمل به صورت آزاد محاسبه می‌شود.

 

 

دانشگاه علوم پزشکی در این نامه اعلام کرد که تنها به بیماران صعب‌الاعلاج و اورژانسی خدمات می‌دهند.

 

 

اینکه آیا مسؤولان دانشگاه علوم پزشکی با این روند می‌توانند موفق به دریافت مطالبات خویش شوند، در روزهای آینده مشخص می‌شود.

 

 

دانشگاه علوم پزشکی مازندران این طور که اعلام شده مبلغ ۲۳۵ میلیارد تومان از بیمه‌های تامین اجتماعی طلب دارد.

 

 

بلاغ

ارسال دیدگاه