تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۱۲:۳۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

حجاب و عفاف امنیت و آرامش را برای فرد به ارمغان می‌آورد/حجاب مانعی برای رشد و شکوفایی زنان نیست

فرمانده انتظامی شهرستان سیمرغ گفت: حجاب و عفاف سرمایه‌ای ارزشمند که امنیت و آرامش را برای فرد به ارمغان می‌آورد.

به گزارش سیمرغ ما، سرگرد محمد راعی‌خناری با اشاره به اینکه خالق بشر بر تمامی اسرار و رموز آفرینش و عالم هستی آگاه است، اظهار کرد: خداوند متعال زیبایی، امینت، رشد و تعالی انسان‌ها به‌خصوص زن را در حجاب و عفاف دانسته، که آیات قرآنی ضرورت این حکم الهی را به نحو شایسته و مطلوبی تبیین کرده است.

 

 

وی حجاب و عفت را سرمایه‌ای ارزشمند و سد محکمی در برابر آسیب‌پذیری‌ها و تهدیدات دانست و افزود: حجاب و عفت امنیت و آرامش را برای فرد به ارمغان آورده و برای انسان‌ها ارزش‌آفرین است.

 

 

فرمانده انتظامی شهرستان سیمرغ با بیان اینکه دشمن امروز با تکیه‌بر شبکه‌های اجتماعی و ماهواره‌ای درصدد از میان بردن ارزش حجاب و عفاف در بین مسلمانان علی‌الخصوص زنان است، گفت: همیشه این نکته مهم را مورد تأکید قرار داده‌ایم که حجاب محدودیت و مانعی برای رشد و شکوفایی زنان نبوده، بلکه نوعی مصونیت برای اوست.

 

 

سرگرد راعی با اشاره به محسنات حجاب و عفاف در جامعه، تصریح کرد: حفظ ارزش‌ها و کرامات انسانی، مبارزه با تهاجم فرهنگی غرب، پیشگیری از مفاسد فردی و اجتماعی، استیفای نیروی کار در جامعه و آرامش و پایداری نهاد مقدس خانواده از مهم‌ترین محسنات حجاب و عفاف است.

ارسال دیدگاه