تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۵:۳۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

فعالیت مسؤولان در ایام انتخابات مورد ارزیابی مردم قرار می‌گیرد

امام‌جمعه سیمرغ با بیان اینکه در حال نزدیک شدن به ایام انتخابات هستیم و فعالیت مسؤولان در این ایام مورد ارزیابی مردم قرار می‌گیرد، گفت: موانع پیش‌روی کشاورزان باید از سوی مسؤولان مربوطه برطرف شود.

به گزارش سیمرغ ما،  حجت‌الاسلام محمدباقر یوسفی در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان، اظهار کرد: امام علی(ع) می‌فرمایند یقین ناب و خالص، خیرخواهی برای مسلمانان، برپا کردن نماز، پرداخت زکات، حج و بی‌رغبتی به دنیا از پایه‌های دین است و آن را تقویت می‌کند.

 

 

وی به حادثه آتش‌سوزی پلاسکو تهران اشاره کرد و افزود: آرزوی صبر و سلامتی برای تمامی کسانی که در این‌ ارتباط به شهادت رسیدند، مجروح شدند و خسارت دیدند را داریم.

 

 

امام‌جمعه سیمرغ با بیان اینکه در حال نزدیک شدن به ایام انتخابات هستیم، تأکید کرد: فعالیت مسؤولان در این ایام مورد ارزیابی مردم قرار می‌گیرد.

 

 

این مسؤول ادامه داد: برخی مواقع می‌شنوم سرمایه‌گذاران وارد می‌شوند اما بنا به دلایلی برمی‌گردند و در خصوص فضای شهری بیشتر از این‌ها انتظار داشتم.

 

 

یوسفی با تأکید بر اینکه باید کارنامه ارائه دهیم نه کارنامه بنویسیم، اظهار کرد: بدون واسطه‌های مجازی در جمع مردم حاضر شویم و خدمات ارائه‌شده را مطرح کنیم.

 

 

وی افزود: در هفته اخیر استاندار مازندران و مدیران استانی مهمان شهرستان بودند اطلاع‌رسانی‌هایی شد و استاندار در مصاحبه تلویزیونی خود گفت مطالب به ایشان انتقال داده شد و امیدواریم نتیجه را به‌زودی شاهد باشیم.

 

 

امام‌جمعه سیمرغ با بیان اینکه پایه و اساس مطالب در حضور استاندار مطرح شد، تصریح کرد: امیدواریم در برنامه‌ریزی‌های بعدی بتوانیم نتیجه برنامه‌های گفته‌شده را بگیریم.

 

 

وی ادامه داد: با توجه به اینکه زمان زیادی از تأسیس فرمانداری نمی‌گذرد و نیازمندی‌های زیادی دارد اما با این‌وجود کارهای زیادی صورت گرفت و در مجموع انتظار داریم چرخ کارخانه‌هایی بچرخد تا قلب مردم خوشحال شود.

 

 

یوسفی با اشاره به وضعیت مرکبات شهرستان و انجام اقداماتی، اظهار کرد: با رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان و مسؤول جهاد کشاورزی شهرستان صحبت‌هایی انجام شد اما یک‌سری موانع داریم که امیدوارم مشکل کشاورزان حل شود.

 

 

امام‌جمعه سیمرغ با بیان اینکه جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مهمان دیگر این شهرستان بود، تصریح کرد: وی وعده داده بود که نمایندگی ارشاد در شهرستان تأسیس شود که این کار انجام شد و در روز گذشته هم قول تجهیزات و نیروی بیشتر را داد که امیدواریم زودتر این کار انجام شود.

 

 

این مسؤول ادامه داد: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان وعده ساخت مجتمع فرهنگی را در سیمرغ داد که نیاز به اهدا زمین برای انجام این کار است.

 

 

یوسفی با اشاره به اینکه روز ششم بهمن سالروز حماسه مردم انقلابی آمل است، اظهار کرد: جنگ دشمنان ما از سال ۵۷ آغاز شد اما در همه عرصه‌ها مردم حضور داشتند.

 

 

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری در خصوص انتخابات ریاست جمهوری آمریکا فرمودند: «ما نه عزا می‌گیریم و نه شادی می‌کنیم زیرا برای ما فرقی نمی‌کند و هیچ نگرانی هم نداریم و به لطف الهی، برای مواجهه با هر حادثه محتملی نیز آماده‌ایم.» تصریح کرد: به سلطه‌گران جهانی و ابرقدرت‌ها هیچ اعتمادی نداریم چراکه هیچ خیر نخواهند داشت و شرشان برای کشورهای ضعیف است.

ارسال دیدگاه