تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۸:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دریافت ۳۸ میلیارد ریال تسهیلات توسط واحدهای صنعتی سیمرغ

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان سیمرغ گفت: کارشناسان اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان به همراه نیروی انتظامی و شبکه بهداشت گشت‌هایی را در سطح شهرستان برقرار کرده‌اند و در حال حاضر دو واحد قاچاق تشکیل پرونده شده و به تعزیرات معرفی شدند.

مجید ابراهیم‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار سیمرغ ما ، اظهار کرد: طی دیداری که استاندار و مسؤولان استانی با مردم این شهرستان، به مشکلات چند واحدی که در مورد دریافت تسهیلات مشکل داشتند، رسیدگی شد.

 

 

وی افزود: این واحدها به‌طور مستقیم با رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و معاون امور صنایع و معادن سازمان صحبت‌هایی انجام دادند که برخی موارد تلفنی انجام و برخی دیگر هفته آینده به‌صورت حضوری رفع می‌شود.

 

 

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان سیمرغ با اشاره به اینکه در حال حاضر ۱۷ واحد در سامانه بهین‌یاب ثبت‌نام کردند، تصریح کرد: چهار واحد تسهیلات دریافت کردند، چهار واحد انصراف دادند و بقیه در کمیته بررسی یا معرفی به بانک شده‌اند که پرونده این واحدها در حال گذران مراحل است.

 

 

این مسؤول ادامه داد: در حال حاضر حدود ۳۸ میلیارد ریال توسط واحدهای صنعتی شهرستان دریافت شده است.

 

 

ابراهیم‌نژاد با اشاره به اینکه بر اساس تأکیدات مقام معظم رهبری در سال جاری طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا در سازمان صنعت، معدن و تجارت اجرا شد، اظهار کرد: پیرو این جلسه مبارزه با قاچاق سه جلسه آموزشی در شهرستان برای واحدهای صنفی تلفن همراه، کامپیوتر، لوازم‌ خانگی و خواربارفروشی طی سه روز متوالی برگزار شد.

 

 

وی در پایان گفت: کارشناسان اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان به همراه نیروی انتظامی و شبکه بهداشت گشت‌هایی را در سطح شهرستان برقرار کرده‌اند و در حال حاضر دو واحد قاچاق تشکیل پرونده شده و به تعزیرات معرفی شدند.

 

 

ارسال دیدگاه