تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۵:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مدیران بانک‌ها به مردم سخت نگیرند/انقلاب اسلامی تجربه یک‌صد ساله مردم است

امام‌جمعه سیمرغ با اشاره به اینکه از مسؤولین بانک‌ها خصوصاً بانک‌های مربوطه درخواست دارم امسال به مردم سخت نگیرند، گفت: امسال به مردم کمک کنید، ضمن اینکه مسائل مربوط به خودتان را حفظ می‌کنید، شمارا به خدا تحقیر و کوچک نکنید.

به گزارش سیمرغ ما، حجت‌الاسلام محمدباقر یوسفی در جلسه شورای اداری این شهرستان که با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد ضمن تشکر از حضور استاندار و مدیران استانی در سیمرغ همچنین تشکر از مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهرستان، اظهار کرد: همه تلاش ما در کارهای اجتماعی و فردی این است که خدا ما را بپذیرد.

 

 

وی افزود: افرادی که در مسند و جایگاهی قرار دارند امروز باید مراقب باشند چراکه فردا محاسبه دقیقی را در پیش دارند.

 

 

امام‌جمعه سیمرغ با اشاره به رحلت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، اظهار کرد: افتخار آیت‌الله هاشمی این بود که از حوزه علمیه و شاگرد امام (ره) است.

 

 

وی ادامه داد: درجایی که اجازه بدهند چهره‌های خدوم حوزه علمیه کار خود را ایفا کنند آیت‌الله کاشانی، شیخ فضل‌الله نوری و هاشمی رفسنجانی‌ها برای جامعه باقی می‌مانند نه‌تنها برای یک مقطع خاص بلکه تا نهضت باقی است این افراد می‌مانند.

 

 

یوسفی بابیان اینکه گاهی اعضای خانواده مشاجره دارند اما این پیوند یک پیوند ناگسستنی است، تصریح کرد: هاشمی را سرمایه انقلاب و یار امام و رهبری خطاب می‌کنند.

 

 

وی افزود: نتیجه حب به خدا خدمت گذاری و منفعت برای مردم می‌شود.

 

 

امام‌جمعه سیمرغ با اشاره به اینکه از مسؤولین بانک‌ها خصوصاً بانک‌های مربوطه درخواست دارم امسال به مردم سخت نگیرند، تأکید کرد: امسال به مردم کمک کنید، ضمن اینکه مسائل مربوط به خودتان را حفظ می‌کنید، شمارا به خدا تحقیر و کوچک نکنید.

 

 

وی ادامه داد: برخی انسان‌های شرافتمندی هستند، نیاوریم و نبریم، بی بهانه ضامن آن‌ها را رد نکنیم، کاری کنیم که هم خدا خوشش آید هم بنده خدا، رؤسای محترم بانک‌ها در این موردتوجه بیشتری داشته باشند.

 

 

یوسفی در پایان گفت: انقلاب اسلامی تجربه یک‌صد ساله مردم است.

ارسال دیدگاه