تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱:۲۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

طرح جامع تفصیلی شهر کیاکلا از طریق استاندار پیگیری شد/انتظار هشت‌ساله فرهنگیان سیمرغ باید پایان یابد

سخنگوی شورای اسلامی شهر کیاکلا گفت: در دیدار مردم با استاندار مازندران طرح جامع تفصیلی شهر کیاکلا که اخیراً ما را با مشکلات جدی در بحث تغییر کاربری و مجوز گرفتن مواجه کرده مطرح و پیگیری شد.

به گزارش سیمرغ ما، مسعود آب‌آذری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان سیمرغ، اظهار کرد: در دیدار مردم با استاندار مازندران طرح جامع تفصیلی شهر کیاکلا که اخیراً ما را با مشکلات جدی در بحث تغییر کاربری و مجوز گرفتن مواجه کرده مطرح و پیگیری شد.

 

 

وی ادامه داد: مشکل مسکن ۱۵۸ واحدی فرهنگیان کیاکلا از دیگر موضوعات مطرح‌شده بود تا انتظار هشت‌ساله این قشر فرهیخته جامعه حل شود.

 

 

سخنگوی شورای اسلامی شهر کیاکلا با بیان اینکه آسفالت کمربندی شهر و تعریض پل تاریخی تالار از دیگر مشکلات مطرح‌شده بود، تصریح کرد: درخواست تعریض محور سیمرغ به بابل به‌دلیل داشتن تقاطع‌های خطرناک، فقر علائم راهنمایی و عرض کم از دیگر درخواست‌های شهرداری و شورای اسلامی شهر کیاکلا است.

 

 

این مسؤول افزود: پیمانکار محور بابل به سیمرغ مشخص‌ شده و به‌زودی این پروژه آغاز می‌شود اما به‌علت کمبود اعتبار در حوزه استحفاظی سیمرغ هیچ اتفاقی رخ نمی‌دهد.

 

 

آب‌آذری با اشاره به اینکه از نمایندگان محترم و مسؤولان انتظار داریم همانند نگاه مثبت به پروژه سیمرغ به جویبار و سیمرغ به بهنمیر به این پروژه هم نگاه مثبت داشته باشند، اضافه کرد: انتظار داریم با توجه به اینکه محور سیمرغ به بابل قتلگاه مردمان منطقه شده است نگاه ویژه‌ای به این مسیر داشته باشند و نگاه استاندار، نمایندگان مجلس و مدیرکل راه و شهرسازی استان شامل حال شهرستان سیمرغ شود.

 

 

وی خاطرنشان کرد: اجرای موج‌های آبی سیمرغ در فاز دوم، طرح جامع شهر کیاکلا، دو مجموعه ورزشی، ارتقای سالن کشتی، تخصیص اعتبار سالن ورزشی امام رضا(ع) کیاکلا، طرح تسطیح اراضی کشاورزی و ساماندهی و لایروبی رودخانه تالار از دیگر موارد مطرح‌شده و درخواست شورای اسلامی شهر کیاکلا از استاندار محترم بوده است.

 

 

سخنگوی شورای اسلامی شهر کیاکلا با بیان اینکه بحث اورژانس ۱۱۵ کیاکلا هم در این دیدار مطرح شد، تصریح کرد: بخش اعظمی از شرایط فراهم است و نیاز به بخش کوچکی حمایت‌های استانی در بخش مالی وجود دارد تا این کار انجام شود.

 

 

این مسؤول در پایان گفت: امیدواریم استاندار، نمایندگان مجلس و مسؤولان استانی به شهر امیر سرلشکر خلبان شهید احمد کشوری نگاه ویژه داشته باشند تا بتوانیم شهر کیاکلا و شهرستان سیمرغ را به روند رشد و توسعه بکشانیم.

 

 

ارسال دیدگاه