تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۴۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اشتغال در صدر درخواست‌های مردمی مازندران/بدون واسطه مشکلات مردم را رسیدگی می‌کنیم/غرب مازندران میزبان بعدی استاندار و مسؤولین استانی

استاندار مازندران در دیدار با مردم سیمرغ با بیان اینکه درخواست‌های مردم در دیدارهای عمومی تقریباً یکنواخت است، گفت: بیشتر درخواست‌ها مربوط به اشتغال، نیازهای زیربنایی، تأمین آب و تسطیح اراضی کشاورزی است.

به گزارش سیمرغ ما،دیدار عمومی مردم با مسؤولان استانی از ساعت ۹ صبح امروز با حضور استاندار، معاونین استاندار، مدیران عامل آب منطقه‌ای، آب و فاضلاب شهری و روستایی، مدیران کل بنیاد مسکن، راه و شهرسازی، جهاد کشاورزی، ورزش و جوانان، راهداری و حمل‌ونقل و صنعت و معدن و تجارت دیگر مسؤولین شهرستانی در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد و مردم به‌صورت حضوری و چهره به چهره مشکلات خود را بیان کردند.

 

 

در این دیدار که بیش از دو ساعت به طول انجامید مردم مشکلات خود را با مسؤولین، مدیران و معاونان دستگاه‌های اجرایی استان مطرح کرده و قول پیگیری‌های لازم را دریافت کردند.

 

 

ازجمله موضوعاتی که توسط مردم بیان شد رسیدگی به مشکلات بخش کشاورزی، مسائل شهری، محورهای مواصلاتی، واحدهای تجاری و… بوده است.

 

 

استاندار مازندران در پایان این دیدار عمومی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: دیدارهای مردمی از سال‌ها قبل اجرا می‌شد و بیشتر تلاش ما در ارتباط با ستاد تسهیل رفع موانع تولید با حضور واحدهای تولیدی، بانک‌ها و مدیران اجرایی بوده است.

 

 

ربیع فلاح‌جلودار با اشاره به اینکه با حضور در شهرک‌های صنعتی و بررسی و مشکلات مربوط به تولیدکنندگان را دنبال می‌کردیم، تصریح کرد: در سال جاری هم‌بسته رونق اقتصادی تعریف‌شده که در این زمینه اقدامات خوب و مؤثری صورت گرفته است.

 

 

وی افزود: در پایان سالی که برنامه‌های دولت رو به اتمام است شهرستان به شهرستان حضور پیدا می‌کنم تا به‌صورت چهره به چهره خدمت عزیزان این مناطق باشیم و از لحظه حضور ما تا الان به درخواست‌ها بدون واسطه رسیدگی شده است.

 

 

استاندار مازندران با بیان اینکه درخواست‌های مردم در سراسر استان تقریباً یکنواخت است، اظهار کرد: بیشتر درخواست‌های امروز مربوط به طرح هادی، شن‌ریزی راه‌های روستایی، اشتغال، نیازهای زیربنایی، تأمین آب و تسطیح اراضی کشاورزی بوده است که موارد به مدیران اجرایی منتقل‌شده است و امیدواریم همه موارد حل و رفع مشکل شود.

 

 

وی ادامه داد: تا الآن تصمیمی برای شهرستان چهارم گرفته نشده اما احتمالاً به غرب استان خواهیم رفت.

 

 

فلاح‌جلودار با اشاره به اینکه خوشبختانه در تخصیص‌های که مشکل داشتیم بخش قابل توجه‌ای داده‌شده است،تصریح کرد: بخشی از طرح‌های نیمه‌تمامی که درگذشته بوده و منتظر تخصیص است رفع می‌شود.

ارسال دیدگاه