تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۴:۰۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

فرماندار سیمرغ با صدور پیامی از حضور پرشور مردم در مراسم ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی قدردانی کرد+متن پیام

فرماندار شهرستان سیمرغ با صدور پیامی از حضور پرشور مردم در مراسم ارتحال یار دیرین امام و رهبری مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی قدردانی نمود.

به گزارش سیمرغ ما، فرج‌اله یداله‌پور فرماندار شهرستان سیمرغ با صدور پیامی از حضور پرشور مردم در مراسم ارتحال یار دیرین امام و رهبری مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی قدردانی نمود.

 
متن پیام به شرح ذیل می باشد:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 
مردم شریف، متدین، نجیب و شهید پرور شهرستان سیمرغ ، درود بی کران به شما و درود بر شور و شعور حماسی شما، درود بر عواطف ، احساسات و اشک های پرمهرتان و سپاس بیکران خداوند متعال را که توفیق خدمت به چنین مردم فهیم و شایسته ای را نصیب اینجانب فرمود. مردمی که به شایستگی قدر خادمان خود را می دانند و به طورشایسته خادمان واقعی خود را تکریم می نمایند.

 
بر خود لازم میدانم از حضور پررنگ شما در مراسم بزرگداشت و تجلیل از یاد و خاطره ی سردار سازندگی، مبارز و مجاهد نستوه، یار همیشگی حضرت امام خمینی(ره) و رفیق جدائی ناپذیر رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی در مسجد جامع این شهرستان که نشان از قدرشناسی شما مردم عزیز دارد، نهایت تشکر و سپاس خود را ابراز نمایم .

 
در پایان ضمن آرزوی سربلندی برای نظام جمهوری اسلامی از درگاه ایزد متعال شادی روح رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام را مسئلت می نمایم.

ارسال دیدگاه