تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۷:۵۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

جامعه‌ اسلامی در مسیر خود جز وحدت نباید چیز دیگری را ببیند

امام‌جمعه سیمرغ با اشاره به اینکه ممکن است گاهی خودمان تحت تأثیر وسوسه خناسان قرار بگیریم، گفت: جامعه‌ای اسلامی و انقلابی در مسیر خود جز به وحدت و برادری نباید چیز دیگری ببیند.

به گزارش سیمرغ ما، حجت‌الاسلام محمدباقر یوسفی عصر امروز در اولین نشست مدیران مسؤول و ائمه جماعت کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد سیمرغ با امام‌جمعه این شهرستان، ضمن تسلیت درگذشت آیت‌الله هاشمی یار دیرین امام و رهبری، اظهار کرد: در پیام تسلیت مقام معظم رهبری در پی ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی آمده است بعضی خناسان تلاششان سوءاستفاده و خدشه واردکردن بود، اظهار کرد: مقام معظم رهبری محبت ایشان به خود را مطرح می‌کنند.

 

 

وی افزود: در شرایط فعلی جهان هر شخصی بخواهد در امر ولایت و رهبری خناسی کند برای خود و جامعه زحمت می‌دهد.

 

 

امام‌جمعه سیمرغ با اشاره به اینکه ممکن است گاهی خودمان تحت تأثیر وسوسه خناسان قرار بگیریم، تصریح کرد: جامعه‌ای اسلامی و انقلابی در مسیر خود جز به وحدت و برادری نباید چیز دیگری ببیند.

 

 

وی ادامه داد: تأسیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیاز شهرستان سیمرغ بود و امروز آقای زارعی با مدیریت جهادی مشغول اداره این قسمت هستند.

 

 

یوسفی با تأکید بر اینکه مساعدت بیشتری نسبت به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سیمرغ و کانون‌های فرهنگی و هنری شهرستان انتظار داریم، اظهار کرد: به ائمه جماعت مساجد، مسؤولین و اعضای کانون‌های فرهنگی و هنر مساجد خسته نباشید عرض می‌کنم.

 

 

وی در پایان گفت: خداوند به همه‌کسانی که مسیر مبارزه با تهاجم فرهنگی دشمن را پیش گرفتند کمک کند و این افراد موفق باشند.

ارسال دیدگاه