تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۹:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

آیت‌الله هاشمی همانند امام (ره) زنده هست چون انقلاب اسلامی زنده است/برگزاری مراسم بزرگداشت در سیمرغ/صاحب اصلی این عزا مقام معظم رهبری هستند

فرماندار شهرستان سیمرغ با تاکید بر اینکه آیت‌الله هاشمی همانند امام (ره) زنده هست چون انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی زنده است، گفت: این‌ها همیشه زنده هستند و یاد، راه، منش، روش و سبک مدیریتی‌شان سرلوحه کار همه مسؤولان نظام خواهد بود.

به گزارش سیمرغ ما، فرج‌اله یداله‌پور عصر امروز در جلسه ستاد بزرگداشت ارتحال مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، اظهار کرد: فوت ناگهانی این شخصیت بزرگ حادثه بسیار سنگینی بود و سنگین‌ترین حادثه بعد از فوت حضرت امام (ره) ارتحال این شخصیت بزرگ بوده است.

 

 

فرماندار شهرستان سیمرغ با اشاره به اینکه آیت‌الله هاشمی شناسنامه این انقلاب و نظام بود، تصریح کرد: نظام با نام هاشمی و هاشمی‌ها شناخته‌شده و شناخته می‌شود.

 

 

وی ادامه داد: در سال ۵۷ وقتی سیمای جمهوری اسلامی ایران را می‌دیدیم تصویر این مرد بزرگ در کنار حضرت امام (ره) را به خاطر می‌آوریم.

 

 

یداله‌پور با بیان اینکه آیت‌الله هاشمی در طول دوران عمر خود در کنار حضرت امام (ره) و بعد از ایشان در کنار مقام معظم رهبری حضور داشته و خدمت‌گزار این ملت بودند، اظهار کرد: ایشان در جایگاه‌های مختلف سرپرست وزارت کشور در اوایل انقلاب، رئیس مجلس شورای اسلامی، رئیس‌جمهور و رئیس مجمع شخصی مصلحت نظام در حال خدمت‌گزاری به مردم و حل مشکلات بودند.

 

 

وی با تاکید بر اینکه آیت‌الله هاشمی همانند امام (ره) زنده هست چون انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی زنده است، گفت: این‌ها همیشه زنده هستند و یاد، راه، منش، روش و سبک مدیریتی‌شان سرلوحه کار همه مسؤولان نظام خواهد بود.

 

 

فرماندار شهرستان سیمرغ با بیان اینکه مطمئنیم زوایای پنهان این شخصیت بزرگ بعد آر فوت ایشان برای ملت شناخته می‌شود، تصریح کرد: خیلی از موارد بوده که در حیات‌شان راضی به بیان آنها نبوده‌اند و قطعاً بعد از رحلت ایشان مطرح می‌شود که ناراحتی بیشتر مردم را در پی خواهد داشت.

 

 

وی افزود: آیت‌الله هاشمی رفسنجانی بعد از شهید مظلوم دکتر بهشتی، مظلوم‌ترین شخصیت مملکت بودند.

 

 

یداله‌پور با اشاره به اینکه آنچه مهم است قدرشناسی ملت بزرگ ایران است چراکه مردم قدر خادمان خود را می‌دانند، اظهار کرد: ملت بزرگ ایران هیچ‌وقت خدمت گذار خود را فراموش نمی‌کند و بدون تردید برای روز تشییع‌ جنازه شاهد حضور بی‌سابقه مردم خواهیم بود که به دنیا نشان می‌دهند همه ملت خدمتگزاران خود را دوست دارند.

 

 

وی ادامه داد: قطعاً مردم شهرستان سیمرغ هم در راستای قدرشناسی و سپاس از خدمات بزرگان کشور سنگ تمام می‌گذارند.

 

 

فرماندار شهرستان سیمرغ با بیان اینکه صاحب اصلی این عزا و ماتم مقام معظم رهبری هستند چرا که فرموده‌اند آقای هاشمی یار ۵۹ ساله ایشان بود، تصریح کرد: این جلسه در راستای هماهنگی لازم برای بزرگداشت این شخصیت بزرگ است.

 

 

وی ادامه داد: همه دوستان کمک کنند برنامه‌های زیبنده‌ای در سطح شهرستان برای قدردانی و قدرشناسی این شخصیت بزرگ نظام و انقلاب صورت گیرد.

 

 

یداله‌پور با اشاره به اینکه هرچه تلاش کنیم در راستای پاسداشت مقام‌های عالی نظام کم است، اظهار کرد: هماهنگی‌های لازم انجام شود چرا که قصد اجرای برنامه‌های دولتی نداریم و می‌خواهیم خود مردم مراسم بزرگداشت را برگزار کنند و شما باید کمک، راهنمایی و هماهنگی‌های لازم را ایجاد کنید.

 

 

وی خاطرنشان کرد: همه دنیا وارد شدند، پیام داند و عباراتی به کار می‌برند که باعث تعجب می‌شود چرا که آنها بیشتر این شخصیت بزرگ را شناختند و از او به‌عنوان سیاست‌مدار با ضریب هوشی بسیار بالا همچنین عقل دانای حکومت ایران بعد از انقلاب یاد می‌کنند.

 

 

فرماندار شهرستان سیمرغ در پایان گفت: انتظار داریم همه دوستان و رؤسای ادارات برای تجلیل از این شخصیت بزرگ پای‌کار باشند.

ارسال دیدگاه