تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۴:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیام تسلیت امام جمعه، فرماندار و مسؤولین شهرستان سیمرغ به‌مناسبت رحلت آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی

امام جمعه، فرماندار و مسؤولین شهرستان سیمرغ در پیام‌های جداگانه به‌مناسبت رحلت آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی، ایشان را اسطوره حلم و بردباری، آیینه تمام نمای بصیرت و معرفت، امید ملت و یارامام و رهبر معرفی کرده و به مقام معظم رهبری و ملت شریف ایران اسلامی تسلیت عرض کردند.

به گزارش سیمرغ ما، امام جمعه، فرماندار و مسؤولین شهرستان سیمرغ در پیام‌های جداگانه به‌مناسبت رحلت آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی، ایشان را اسطوره حلم و بردباری، آیینه تمام نمای بصیرت و معرفت، امید ملت و یارامام و رهبر معرفی کرده و به مقام معظم رهبری و ملت شریف ایران اسلامی تسلیت عرض کردند.

 

 

در پیام تسلیت حجت‌الاسلام محمدباقر یوسفی امام جمعه سیمرغ آمده است:

 

بسم‌الله الرحمن الرحیم

 

 

ارتحال جانسوز یار دیرین امام و رهبری و رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی را به مقام معظم رهبری و ملت شریف ایران اسلامی تسلیت عرض می‌نمایم.

 

 

در پیام فرج‌اله یداله‌پور فرماندار سیمرغ آمده است:

 

 

انّا لله و انّا الیه راجعون

 

 

با اندوه فراوان رحلت جانسوز اسطوره حلم و بردباری، آیینه تمام نمای بصیرت و معرفت، امید ملت و یارامام و رهبری، حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی را به محضر رهبر معظم انقلاب، ملت بزرگ ایران و به ویژه مردم شریف شهرستان سیمرغ تسلیت عرض نموده، از درگاه ایزد منان برای این فقید سعید غفران و رحمت واسعه الهی و برای تمام مصیبت دیدگان این غم جانکاه صبر و شکیبایی مسئلت می‌نمایم.

 

 

در پیام علی‌مردا نصوری رئیس کمیته‌ امداد امام خمینی(ره) سیمرغ آمده است:

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

 

انّا لله و انّا الیه راجعون

 

 

ارتحال تأسف بار یار دیرین امام و رهبری عزیز انقلاب، که عمر پربرکت خودرا در مسیر ارزشمند شکل گیری انقلاب اسلامی و استقرار نظام جمهوری اسلامی و ایفای مسئولیت‌های خطیر صرف کرد، محضر مقام معظم رهبری، علما و روحانیت بزرگوار و هموطنان عزیز و خانواده محترم آن مرحوم تسلیت می گویم.

 

 

خداوند بزرگ روح بلند ایشان را با شهیدان و امام شهدا محشور نماید. روحش شاد و یادش گرامی باد.

 

 

در پیام کیومرث قلی‌پور خطیر مسئول بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سیمرغ آمده است:

 

یا ایها النفس المطمئنه ارجعی الی ربک راضیه مرضیه فادخلی فی عبادی و ادخلی جنتی

 

 

رحلت جانسوز و ضایعه جبران ناپذیر قدیمی‌ترین مبارز انقلاب اسلامی و امین تام وتمام امام خمینی (ره) و یار دیرین مقام معظم رهبری (حفظه الله) رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام حضرت آیت الله علی اکبر هاشمی رفسنجانی مغز متفکر و مخلص کشور ایران و مظلوم‌ترین شخصیت انقلابی دربین مردم و مسئولین را به همه یاران صدیق انقلاب و مقام معظم رهبری خصوصاً” جامعه معظم و معزز شاهد و ایثارگر تسلیت عرض می‌نمایم.

 

 

انشاءالله روح بلند و ملکوتی‌اش با تنعم از جنت نعیم باریتعالی، با حضرت روح الله و ائمه معصوم (ع) محشور گردد.

 

 

در پیام یعقوب حیدری مدیر امور توزیع برق سیمرغ آمده است:

 

بسم‌الله الرحمن الرحیم

 

انّا لله و انّا الیه راجعون

 

 

بی شک ایران اسلامی یکی از ارکان اصلی نظام و مغز متفکر انقلاب و یار و یاور امام خوبان و همرزم و همدل قدیمی رهبر عزیز را از دست داده است. همرزمی که طبق فرمایشات رهبر عظیم الشان انقلاب به عنوان تکیه گاه مطمئن نام برده شده است. ایشان نمونه‌ای بی نظیر از رنج کشیدگان قبل از انقلاب اسلامی و هوشمندی بی بدیل در تحقق آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی بودند. فقدان ایشان ضایعه دردناکی است که یاد و خاطره سوگ امام (ره) را برای ما زنده نموده است. خداوند بزرگ روح بلند ایشان را با امام حسین (ع) و مقتدایش حضرت امام خمینی (ره) محشور نماید.

 

 

 

در پیام سید مهدی نصیری مدیرعامل شرکت تعاونی دهیاران شهرستان سیمرغ

 

 

خبر درگذشت مجاهد فرزانه و نستوه، اسوه صبر و استقامت و استوانه استوار نظام جمهوری اسلامی، یار دیرین امام و رهبری جناب آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی موجب تأثر و تألم گردید.

 

 

این جانب درگذشت آن فقید سعید را به محضر مقام معظم رهبری (مدظله)، ریاست محترم جمهور، روحانیت معزز، ملت شریف ایران و خاندان بزرگوار ایشان تسلیت عرض نموده و برای آن مرحوم مغفور از درگاه باری تعالی علو درجات و همنشینی با محمد و آل محمد صلوات الله علیهم اجمعین و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسألت دارم.

 

در پیام فرامرز رحیمی رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان سیمرغ آمده است:

 

 

انالله وانا الیه راجعون …

 

 

درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی، یاردیرین امام ورهبری ورییس مجمع تشخیص مصلحت نظام، بر جامعه فرهنگی کشور تسلیت باد.

 

 

در پیام مجید جعفری مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سیمرغ آمده است:

 

 

ارتحال جانسوز یار دیرن و باوفای امام و رهبری ودلسوزودلسوخته انقلاب واسلام محبوب امام وامت آیت الله هاشمی را تسلییت عرض می نماییم مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان سیمرغ

 

 

در پیام صادق زارعی سرپرست نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی سیمرغ آمده است:

 

 

ارتحال جانسوز یاور انقلاب ویار دیرین امام ورهبری حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی را به مقام معظم رهبری وملت شریف ایران اسلامی تسلیت عرض می‌نماییم.

 

 

در پیام اتاق اصناف شهرستان سیمرغ آمده است:

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

 

انالله و انا الیه راجعون

 

 

ارتحال تأسف بار یار دیرین امام و رهبری عزیز انقلاب، که عمر پربرکت خودرا در مسیر ارزشمند شکل گیری انقلاب اسلامی و استقرار نظام جمهوری اسلامی و ایفای مسئولیت‌های خطیر صرف کرد، محضر مقام معظم رهبری، علما و روحانیت بزرگوار و هموطنان عزیز و خانواده محترم آن مرحوم تسلیت می گویم.

 

 

خداوند بزرگ روح بلند ایشان را با شهیدان و امام شهدا محشور نماید. روحش شاد و یادش گرامی باد.

 

 

در پیام حسین زاهدی خطیر بخشدار مرکزی سیمرغ آمده است:

 

فقدان ناگهانی یار امام ورهبری، ستون انقلاب، آیت الله هاشمی رفسنجانی رابه ملت شریف تسلیئت عرض می‌نمایم.

 

 

در پیام پرویز مهدوی رئیس اداره گاز سیمرغ آمده است:

 

 

حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی یار دیرین امام و رهبری، استوره صبر و استقامت، بزرگ مرد سیاست، خردورزی، عمل گرائی و اعتدال و عقلانیت بود که نام یاد او با انقلاب و امام خمینی (ره) گره خورده بود.

 

 

اینجانب مصیبت و ضایعه بزرگ رحلت مجاهد نستوه و دلسوز انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را به مقام معظم رهبری، ملت ایران تسلیت و تعزیت عرض نموده و برای ایشان غفران و رحمت واسعه الهی مسئلت می‌نمایم.

 

 

در پیام مشترک رامین فرشیدفر شهردار کیاکلا و سیدمصطفی جعفری رئیس شورای اسلامی شهر کیاکلا آمده است:

 

 

رحلت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و یار دیرین امام و رهبری را به همه آحاد ملت به‌ویژه محضر رهبر معظم انقلاب، خانواده، بازماندگان و علاقه‌مندان ایشان تسلیت عرض می‌کنم. خدمات ارزنده ایشان در طول دوران مبارزه و پس از انقلاب از خاطر شریف ایران اسلامی فراموش نخواهد شد.

 

 

درگذشت این عالم بزرگوار را که سال‌های جوانی عمر پربرکت خود را صرف مبارزه برای پیروزی انقلاب نمود و پس از آن نیز در تقویت آرمان‌های انقلاب در مسئولیت‌های مختلفی که برعهده داشت سپری کرد و سرانجام در سالروز وفات حضرت فاطمه معصومه (سلام الله علیها) جان به جان آفرین تسلیم نمود؛ محضر مبارک رهبری معظم انقلاب (مدظله)، ملت شریف ایران و بویژه مردم ولایت مدار شهر کیاکلا تسلیت عرض نموده و صبر جمیل و اجر جزیل برای عموم علاقمندان و بازماندگان آن بزرگوار از ذات اقدس الهی مسئلت می‌نمایم.

 

 

شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر کیاکلا

 

 

در پیام اسماعیل هدایتی رئیس بهزیستی شهرستان سیمرغ آمده است:

 

 

انالله واناالیه راجعون

 

 

رحلت جانسوزرئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی این مجاهد نستوه ویاردیرین امام ورهبری راکه عمری درراه تحق اهداف اسلام وانقلاب بی وقفه تلاش نموده اندرابه محضر مقام معظم رهبری وعلماء وملت شریف ایران وخانواده گرامی‌شان تسلیت عرض نموده وبرای ایشان غفران ورحمت واسعه الهی مسئلت دارم.

ارسال دیدگاه