تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۹:۱۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

انتقاد شهرام ناظری به روند برگزاری همایش ملی نیما یوشیج

استاد شهرام ناظری با اشاره به اینکه برای نیما یوشیج و معرفی این شاعر کار ریشه‌ای انجام نشده است، گفت: بهترین کار این است که کاری برای معرفی نیما انجام نشود.

به گزارش سیمرغ ما، شهرام ناظری در حاشیه همایش ملی نیما یوشیج در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان نور، اظهار کرد: از آنجایی که کار اصولی و ریشه‌ای برای معرفی نیما یوشیج و اشعار وی صورت نگرفته و نمی‌گیرد، نمی‌توان این شاعر را حتی به مردم به‌درستی معرفی کرد.

 

 

وی افزود: با این روند بهترین کار این است که کاری برای معرفی نیما انجام نشود، زیرا کارهای فعلی اصولی و ریشه‌ای نیست چون کار فرهنگی نیازمند زمینه‌سازی و فرهنگ‌سازی برای ارائه کار و معرفی دارد.

 

 

ناظری با اشاره به اینکه باید روی این مسئله کار شود و برنامه‌ریزی اصولی و واقعی کرد زیرا با دروغ و تعارف نمی‌شود کار کرد، افزود: مردم ما دارای شعور ذاتی بالایی هستند و دلیل قدرشناسی شان هم شعور و ادراک بالای آنها است.

 

 

به گزارش فارس، این خواننده و موسیقی برجسته کشور که برای اجرای کنسرت در شهرستان آمل به مازندران سفر کرده بود با استفاده از این فرصت در همایش ملی نیما در شهرستان نور حاضر شد ولی به روند همایش انتقاد داشت.

ارسال دیدگاه