تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۹:۱۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پرهام می‌ماند/ مالک باشگاه نساجی مازندران از تیمش دل نکند

مالک باشگاه نساجی مازندران که قرار بود امروز پای قرارداد تحویل تیمش به سرمایه‌گذار جدید را امضا کند، حاضر به این کار نشد و گفت: به عشق هواداران عاشق نساجی مازندران و مردم فهیم مازندران در نساجی می‌مانم و تیم‎داری می‌کنم.

به گزارش سیمرغ ما، مهدی پرهام مالک باشگاه نساجی مازندران که قریب به ۸ سال در این تیم ریشه‌دار و پرطرفدار تیم‌داری کرده است، پس از مواجه شدن با وعده‌های دروغین مسؤولان استانی و شهرستانی، از ابتدای فصل جاری لیگ آزادگان اعلام کرد که تیم را هبه می‌کند.

 

 

پرهام، سرمایه‌گذار غیربومی نساجی مازندران که حال سال‌هاست با هواداران عاشق نساجی خو گرفته است، باز هم کم‌لطفی‌های مسؤولان که سال‌هاست وعده زمین برای احداث مجموعه ورزشی به او داده بودند را نادیده گرفته و در گفت‌وگویی کوتاه با فارس حرف‌های جدیدی مطرح کرده است.

 

 

وی که قرار بود امروز پای قرارداد تحویل تیمش به سرمایه‌گذار جدید را امضا کند، حاضر به این کار نشد و اظهار کرد: به عشق هواداران عاشق نساجی مازندران و مردم فهیم مازندران در نساجی می‌مانم و تیم‎داری می‌کنم.

 

 

به گزارش فارس، تیم فوتبال نساجی مازندران، پس از تیم‌های پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی، چهارمین تیم پرطرفدار ایران است.

ارسال دیدگاه