تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۸:۴۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

نکات جالب توجه لیست جدید تیم ملی

لیست جدید تیم ملی در حالی دقایقی پیش اعلام شد که نکات جالب توجهی در آن به چشم می خورد.

به گزارش سیمرغ ما، لیست ۱۹ نفره تیم ملی از سوی کارلوس کی روش در حالی اعلام شد که نام چهره های جدیدی در آن دیده می شود.

 

 

بر این اساس سوشا مکانی در آخرین دیدار تیم ملی وظیفه حراست از دروازه را برعهده داشت در این لیست قرار نگرفته است. این در حالی است که با پایان لیگ نروژ این بازیکن مشکلی برای حضور در اردوی تیم ملی نداشت.

 

 

* حسین ماهینی از جمع پرسپولیس در اردوی جدید حضور ندارد تا سهمیه این تیم کاهش یابد و اکنون ۷ بازیکن در تیم ملی داشته باشد.

 

 

* ساسان انصاری با توجه به درخشش در دیدارهای اخیر فولاد مجوز حضور در اردوی تیم ملی را کسب کرده و کارلوس کی روش آقای گلی این بازیکن در پایان نیم فصل را با حضور در تیم ملی مورد توجه قرار داده است.

 

 

* علیرضا بیرانوند بعد از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت بار دیگر در تیم ملی حضور یافته است تا شانس دریافت پیراهن شماره یک را دریافت کند.

 

 

* امید ابراهیمی تنها استقلالی حاضر در این لیست است و این در حالی است که طی روزهای اخیر گمانه زنی زیادی در خصوص احتمال ملی پوش شدن دیگر بازیکنان این تیم نیز به گوش می رسید.

 

 

* آندرانیک تیموریان در اردوی جدید تیم ملی نیز غایب است و این در حالی است که کی روش بعد از خط زدن نام کاپیتان تیم ملی که اکنون روزهای خوبی در ماشین سازی سپری نمی کند، اعلام کرده بود به دلیل شرایط جوی مالزی از نام او عبور کرده بود.

 

 

* روزهای خوب ذوب آهن باعث شده تا این تیم نیز در کنار پرسپولیس بیشترین سهمیه را در تیم ملی به خود اختصاص دهد. در لیست جدید تیم ملی رشید مظاهری، احسان پهلوان، وحید محمدزاده و مرتضی تبریزی نفرات ذوبی لیست جدید تیم ملی هستند.

 

 

* از تراکتورسازی محمدرضا اخباری، سروش رفیعی در رده بعدی بیشترین سهمیه در لیست تیم ملی قرار دارد.

 

 

* استقلال خوزستان با یک نماینده ( عزت پورقاز) و گسترش فولاد نیز با یک نماینده (داریوش شجاعیان) سهمیه های بعدی تیم ملی را به خود اختصاص داده اند.

 

ورزش ۳

ارسال دیدگاه