تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۷:۲۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اتمام پروژه سیمرغ به بهنمیر تا دو ماه آینده

سرپرست اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای سیمرغ گفت: به‌منظور عدم همخوانی ارتفاع تصمیم بر آن شد بعد از اتمام پروژه توسط پیمانکار طی دو ماه آینده روکش آسفالت به‌صورت یکنواخت انجام شود.

به گزارش سیمرغ ما، سرپرست اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای سیمرغ بعد از ظهر امروز در جلسه ستاد بحران با اشاره به پیگیری روکش آسفالت محور سیمرغ به بهنمیر، بیان کرد: با توجه به تعریض این محور در صورت انجام روکش آسفالت ارتفاع روکش آسفالت و ارتفاع تعریض جاده همخوانی پیدا نمی‌کند.

 

 

سجاد رحیمی افزود: به‌منظور عدم همخوانی ارتفاع تصمیم بر آن شد بعد از اتمام پروژه توسط پیمانکار طی دو ماه آینده روکش آسفالت به‌صورت یکنواخت انجام شود.

 

 

رحیمی با بیان اینکه پیمانکار سرعت خوبی در اجرای پروژه دارد، تصریح کرد: به دلیل حجم زیاد مصالح و لایه‌های مختلف سرعت کار خود را نشان نمی‌دهد.

 

 

وی ادامه داد: در نقاطی که دارای شکستگی است روکش آسفالت مقطعی انجام می‌شود تا بعد از اتمام کار پیمانکار روکش آسفالت کلی را انجام دهیم.

 

 

سرپرست اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان سیمرغ با اشاره به اینکه تابلو و علائم کافی در مسیر قرار داده‌شده و به دلیل تعریض محدودیت سرعت هم در این مسیر داریم، گفت: حضور بیشتر پلیس‌راه در این مسیر لازم است.

ارسال دیدگاه