تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۹:۵۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

کم‌رنگ جلوه دادن فتنه ۸۸ بی‌انصافی است/تحمیل شدن تحریم‌ها ربطی به دولت‌ها ندارد

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این بی‌انصافی است که بعضی‌ها سعی می‌کنند از این فضا فرار کنند و فتنه ۸۸ را کم‌رنگ جلوه دهند، گفت: شرایطی به‌وجود آمد که تحریم‌ها ناخواسته به ما تحمیل شد و ارتباطی با دولت فعلی و یا جریان فتنه ۸۸ ندارد.

به گزارش سیمرغ ما، مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی، بارها ثابت کردند که پشتیبان ولایت‌فقیه و آرمان‌های انقلاب هستند و هرگز زیربار ظلم و ستم بیگانگان نمی‌روند.

 

 

* حمایت مالی و فکری دشمنان از فتنه ۸۸

 

 

یکی از اتفاقاتی که از آن به‌عنوان نقطه بیداری و هوشیاری ملت ایران یاد می‌شود، فتنه ۸۸ است که با نفوذ دشمن به کمک عناصر فریب‌خورده داخلی رقم خورد.

 

 

فتنه‌گران در فتنه ۸۸ سعی داشتند که نظام جمهوری اسلامی ایران از میان بردارند و این جریان مخوف از نظر فکری و مالی در خارج از کشور پشتیبانی و حمایت می‌شد.

 

 

مردم شهیدپرور ایران، که در این جریان، ارزش‌های دینی و باورهای اسلامی خود را در خطر می‌دیدند، سکوت را شکستند و به فرمان ولی‌فقیه خود به خیابان‌ها ریختند تا اقتدار نظام و ولایت‌پذیری خود را فریاد کنند.

 

 

مردم آمدند تا با دشمنان قسم‌خورده این نظام و انقلاب ثابت کنند که هیچ‌چیز و هیچ‌کس نمی‌تواند آنها را از گام برداشتن در مسیر انقلاب باز نگه دارد و با حضور خود در جای جای ایران اسلامی، حماسه ۹ دی را خلق کردند.

 

 

* مردم با تبعیت از رهبری توانستند آتش فتنه ۸۸ را خاموش کنند

 

 

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با فارس، با بیان اینکه حماسه ۹ دی، صحنه حضور و وفاق ملی مردم ایران است، اظهار کرد: مردم با تبعیت از رهبری توانستند آتش فتنه ۸۸ را خاموش کنند.

 

 

عبدالله رضیان افزود: حضور مردم در خیابان‌ها و خلق حماسه ۹ دی باعث حفظ مجدد نظام شد و دشمنان به این نتیجه رسیدند که مردم در کنار نظام و انقلاب حضور دارند و حافظ آن هستند.

 

 

* فتنه ۸۸ برای انقلاب و نظام خطر بزرگی بود

 

 

وی تصریح کرد: فتنه ۸۸ برای انقلاب و نظام خطر بزرگی بود ولی تدبیر و درایت مقام معظم رهبری مردم را به صحنه آورد تا بار دیگر حافظ آرمان‌های امام و انقلاب باشند.

 

 

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دشمنان قسم‌خورده انقلاب در خارج از کشور فکر می‌کردند می‌توانند با استفاده از فتنه ۸۸ به خواسته‌های شوم خود برسند، اضافه کرد: آتش فتنه با حضور به‌موقع مردم خاموش شد.

 

 

رضیان ادامه داد: خیلی‌ها فکر می‌کردند که بعضی‌ها از بدنه نظام کنار گذاشته می‌شوند ولی تدبیر و درایت مقام معظم رهبری سبب شد این فضای دوقطبی و به‌اصطلاح دوجناحی در کشور حفظ شود.

 

 

* بعضی‌ها سعی می‌کنند از این فضا فرار کنند

 

 

وی با بیان اینکه مردم و مسؤولان باید با حفظ وحدت خود، انسجام نظام و رهبری را حفظ کنند، تأکید کرد: افرادی می‌خواهند از بیرون کشور فضایی ایجاد کنند که با استفاده از آن به نظام ضربه وارد کنند و مقابله با آن، هوشیاری مردم و مسؤولان را طلب می‌کند.

 

 

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: باید در کنار هم حضور داشته باشیم، توطئه‌ها را از بین ببریم و آنهایی که قصد تهاجم و مقابله با نظام داشتند را بشناسیم.

 

 

رضیان با بیان اینکه این بی‌انصافی است که بعضی‌ها سعی می‌کنند از این فضا فرار کنند و فتنه ۸۸ را کم‌رنگ جلوه دهند، تصریح کرد: اتفاقی که در نظام افتاد این بود با وجود اینکه انتظار می‌رفت افرادی از بدنه نظام طرد شوند ولی در حال حاضر در مجموعه نظام و حاکمیت حضور دارند و نگاهم این است که باید کمی منصفانه‌تر با این قضیه برخورد کنند چراکه یکی از ارکان این نظام، رهبری است و درایت و هوشیاری ایشان چه در گذشته و چه حال باعث حفظ نظام شده است.

 

 

* تحریم‌ها ناخواسته به ما تحمیل شد

 

 

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در ۶ دولت گذشته شرایطی به‌وجود آمد که تحریم‌ها ناخواسته به ما تحمیل شد و به ارتباطی با دولت فعلی و یا جریان فتنه ۸۸ ندارد.

 

 

رضیان در پایان گفت: باید وحدت و انسجام داشته باشیم و در مقابل آسیب‌هایی که نظام و انقلاب را تهدید می‌کند مقابله کرده و در بین مردم اعتماد ایجاد کنیم.

 

 

فارس

ارسال دیدگاه