تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۳:۱۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

آخرین هشدار خونه به خونه به تیفوسی هایش

باشگاه خونه به خونه مازندران بیانیه صادر کرد.

به گزارش سیمرغ ما، بیانیه باشگاه خونه به خونه به شرح ذیل می باشد:

 
به اطلاع هواداران باشگاه خونه به خونه مازندران می رساند، کانالی که با اسم “کانون هواداران خونه به خونه” فعالیت می کند مورد تائید باشگاه نمی باشد.

 
از آنجائیکه کانون هواداران طبق قانون، رسما در اختیار آن باشگاه قرار دارد، باشگاه خونه به خونه پیگیری حقوقی خود را در این زمینه به عمل خواهد آورد.

 
و اما باشگاه خونه به خونه به آن تعداد اندک از لیدرهای تیم برای آخرین بار هشدار می دهد مواظب رفتار خود باشند و در صورتی که یکبار دیگر برای تیم حاشیه سازی کنند با آنها برخورد قانونی خواهد شد.

 
همچنین تصمیم گیری در خصوص انتخاب سرمربی بر عهده باشگاه می باشد و باشگاه خونه به خونه سعی خواهد کرد با برگزاری جلسه ای در این خصوص، بهترین تصمیم را که به نفع تیم باشد، اتخاذ نماید.

 
متاسفانه در نیم فصل اول رقابت ها، برخلاف پیش بینی ها نتایج تیم نتوانست رضایت باشگاه را فراهم آورد.

 
تیم خونه به خونه بازیکنان توانمندی را در اختیار دارد که هر یک از آنها می توانند سرنوشت یک تیم را رقم بزنند و بدون شک این تیم با داشتن همچین بازیکنانی و اندکی تغییر در رویه خود سعی خواهد در نیم فصل دوم نتایج بهتری کسب کند.

 
شکی نیست هواداران خونه به خونه سرمایه اصلی باشگاه به شمار می روند و این تیم با حمایت های همه جانبه این عزیزان تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا با صعود به لیگ برتر فوتبال کشور، دل هوادارانش در مازندران و بابل را شاد کند.

 

بلاغ مازندران

ارسال دیدگاه