تاریخ : ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۰:۵۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

امید ابراهیمی گل به خودی زد؟

دو کرنر تماشایی از ایمان مبعلی، جای تیم برنده و بازنده در ورزشگاه تختی را عوض کرد. استقلال تا دقیقه ۱۰۵، از حریفش جلو بود اما در ۴ دقیقه دو گل خورد و حذف شد. دو گلی که روی سانترهای دقیق مبعلی بدست آمد. گل اول و سوم نفت، با ضربه‌های پای چپ قاضی زده شد اما درباره گل دوم آن‌ها، ابهامات زیادی وجود داشت.

به گزارش سیمرغ ما، دو کرنر تماشایی از ایمان مبعلی، جای تیم برنده و بازنده در ورزشگاه تختی را عوض کرد. استقلال تا دقیقه ۱۰۵، از حریفش جلو بود اما در ۴ دقیقه دو گل خورد و حذف شد. دو گلی که روی سانترهای دقیق مبعلی بدست آمد. گل اول و سوم نفت، با ضربه‌های پای چپ قاضی زده شد اما درباره گل دوم آن‌ها، ابهامات زیادی وجود داشت.

بعد از گل، عیسی آل کثیر پیراهنش را در آورد و کارت زرد گرفت. دوربین‌های تلویزیونی، محمد دانشگر را نشان دادند اما مرور صحنه آهسته نشان می‌دهند هیچکدام از آن‌ها، زننده گل مساوی نفت نبودند. ارسال مبعلی، دقیقا بین آل کثیر و دانشگر فرود آمد و امید ابراهیمی که برای دفاع بلند شده بود، اشتباها دروازه خودی را باز کرد.

لحظه زده شدن گل مساوی نفت
لحظه زده شدن گل مساوی نفت

ابراهیمی در هفته‌های اخیر، اوضاع خوبی نداشته و بازی با گسترش فولاد هم با اشتباهش حریف را به بازی برگرداند. فعلا بدشانسی، دست از سر ستاره فصل پیش استقلال برنمی‌دارد و امروز هم جاگیری و پرش اشتباه او به داد تیم دایی رسید.

 

آی اسپورت

ارسال دیدگاه