تاریخ : ۱۳۹۵/۰۹/۲۶ - ۱۱:۱۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

راه مقابله با دشمن و نجات کشور “اقتصاد مقاومتی” است‌

نماینده ولی‌فقیه در سپاه کربلای مازندران با تاکید بر هوشیاری بیشتر مسئولان در برابر دشمن گفت: راه مقابله با دشمن و نجات کشور؛ اقتصاد مقاومتی است.

به گزارش سیمرغ ما، حجت‌الاسلام یدالله غلامی ‌‌‌در یادواره شهدای روحانی شرق مازندران در مسجد جامع نکا اظهار داشت: در آستانه میلاد حضرت رسول اکرم (ص) و رئیس مذهب جعفری هستیم که امیدواریم عیدی همه ما، نابودی استکبار به‌ویژه وهابیت و تکفیری‌ها باشد.

 

وی با گرامیداشت یاد شهدای هشت سال دفاع‌مقدس و شهدای مدافع حرم افرود: سنت در کشور بوده که هرسال شهیدی به‌عنوان شهید شاخص انتخاب می‌شود و امسال شهید آیت‌الله هاشمی‌نژاد شهید شاخص کشور و شهید حجت‌الاسلام کریمی شهید شاخص استان معرفی شدند که باید ویژگی‌های شهدا را بدانیم.

 

نماینده ولی‌فقیه در سپاه کربلای مازندران با اشاره به اهمیت یادواره‌های شهدا تصریح کرد: شهدا افراد با ایمانی هستند که جان خود را در راه خدا اهدا کردند. بعد از شهادت شهیدان، وظیفه ما بسیار سنگین بوده و وظیفه ما بصیرت و زمان‌شناسی است تا از اسلام و انقلاب دفاع کنیم.

 

وی با اشاره به جایگاه ویژه ایران در منطقه، گفت: بعد از جنگ تحمیلی، وقتی دشمن به هدف شومش نرسید، جنگ فرهنگی راه انداختند. همچنین جنگ اقتصادی علیه ایران به‌راه انداختند و دشمن تلاش کرد از طریق محاصره اقتصادی ما را از پای درآورد که براساس فرمایش مقام معظم رهبری، راه مقابله با دشمن و راه نجات کشور اقتصاد مقاومتی است.

 

غلامی گفت: اکنون جنگی که در دستور کار دشمن است، جنگ تحریف تاریخ انقلاب است که دشمنان می‌خواهند ‌انقلاب را با کتمان واقعیت‌ها، مخلوط‌کردن حق و باطل و با تحریف واژه‌ها آن را به جامعه تحویل دهند که باید حواسمان باشد.

 

وی بیان کرد: امروز دشمن با اسلام‌ ‌وهابی‌ و اسلام تکفیری می‌خواهد اصل اسلام ناب محمدی را نابود کند که باید همه بدانند گفتمان امام(ره) تنها راه مقابله با ظالمان و استکبار است.

 

نماینده ولی‌فقیه در سپاه کربلای مازندران خاطرنشان کرد: طبق فرمایش امام راحل، تمام بدبختی‌ها و مشکلات ما از آمریکا بوده که باید با هوشیاری، بصیرت و زمان‌شناسی به جنگ با دشمنان برویم، هیچگاه از پرچم اسلام جدا نشویم و با پیروی از ولایت فقیه حق را از باطل تشخیص دهیم.

 

انتهای پیام/تسنیم

ارسال دیدگاه