تاریخ : ۱۳۹۵/۰۹/۲۳ - ۱۰:۰۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

۱۰۰۰ میلیارد تومان پروژه عمرانی و فرهنگی در مرکز مازندران هزینه شد‌

شهردار ساری با اشاره به افزایش پروژه‌های عمرانی این شهرستان در ۳ سال گذشته گفت: تاکنون هزار میلیارد تومان پروژه عمرانی برای آبادانی مرکز استان مازندران هزینه شده است.

به گزارش سیمرغ ما، مهدی عبوری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ساری اظهار داشت: بودجه عمرانی شهرداری مرکز مازندران از ۴۹۴ میلیارد و ۶۹۹ میلیون به دو هزار و ۵۲۵ میلیارد ریال در سال ۹۵ رسیده است.

وی افزود: در چهار سال فعالیت شورای چهارم و شهرداری ساری در دوره مدیریت بنده، بالغ بر ۱۰ هزار میلیارد ریال برای عمران و آبادی کلان شهر ساری هزینه شده است.

شهردار ساری با اشاره به اینکه مجموعه قراردادهای عمرانی شهرداری ساری در ابتدای فعالیت شورای چهارم و آغاز مدیریت بنده در سال ۹۱ بالغ بر ۱۸۰ قرارداد بوده است، تصریح کرد: این رقم در سالهای ۹۲ تا ۹۵ به ترتیب به ارقام ۱۹۳، ۲۶۲ و ۳۵۳ رسیده است.

عبوری با بیان اینکه ساری در مسیر توسعه و آبادانی قرار گرفته است، افزود: بهتر است مدیران استانی و شهرستانی فعلی و برخی مدیران سابق مرکز استان، به جای نفاق، یکدلی و وحدت را در هفته وحدت به مرکز استان برگردانند.

شهردار ساری با اشاره به اینکه ساری از سال‌های گذشته بسیار عقب‌مانده است، تصریح کرد: جفا است که به واسطه برخی سلیقه‌های منفی، شخصی و جناحی، بخواهیم خدمت به مردم را از خود سلب کنیم.

عبوری با بیان اینکه فعالیت در همه مجموعه‌های شهرداری ساری تقویت شده است، افزود: امیدواریم با فعالیت مجدد کمیسیون‌های تخصصی شهرداری و افزایش درآمد در ماه‌های پایانی باقیمانده سال ۹۵ بتوانیم نسبت به افتتاح پروژه‌های عمرانی، فرهنگی و رفاهی مرکز استان برای شهروندان و مسافران اقدام کنیم.

وی با اشاره به اجرای طرح‌های متعدد فرهنگی و گردشگری در سال‌های گذشته در مرکز استان، تصریح کرد: کلان شهر ساری بزودی به یکی از زیباترین شهرهای مازندران و شمال کشور تبدیل خواهد شد و در حوزه الکترونیک نیز شهر الکترونیک منطقه لقب خواهد گرفت.

‌انتهای پیام/تسنیم

ارسال دیدگاه