تاریخ : ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۳:۴۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

داستان حضور ستاره استقلالی‌ها در زندان

به گزارش سیمرغ ما، پرویز برومند که در دیدار استقلال و پرسپولیس در ۹ دی ۷۹ سنگربان آبی ها بود و با زدن یک مشت به صورت پایان رافت در جنجالی شدن آن بازی نقش مهمی داشت،درباره اتفاقات پس از بازی صحبت های جالبی مطرح می کند. وی در این باره عنوان کرد:پس از بازی من،حمید […]

به گزارش سیمرغ ما، پرویز برومند که در دیدار استقلال و پرسپولیس در ۹ دی ۷۹ سنگربان آبی ها بود و با زدن یک مشت به صورت پایان رافت در جنجالی شدن آن بازی نقش مهمی داشت،درباره اتفاقات پس از بازی صحبت های جالبی مطرح می کند.

داستان حضور ستاره استقلالی‌ها در زندان

وی در این باره عنوان کرد:پس از بازی من،حمید استیلی و محمد نوازی را به زندان قصر بردند.در جایی بودیم که اسمش قرنطینه بود.سه روز آنجا بودیم تا دوره حبس را سپری کنیم.درباره آن حرکت من خیلی صحبت شده ولی آنهایی که از نزدیک من را می شناسند می دانند من یک انسان آرام هستم.

برومند که در سال ۷۶ با سر و صدای زیاد از فجرسپاسی به استقلال پیوست و در جام جهانی فرانسه هم پس از عابدزاده ونکیسادروازه بان سوم تیم ملی ایران بود افزود:جالب است که فضای زندان هم بحث بازی بود.حتی رییس زندان و نگهبان ها هم مرتب درباره بازی صحبت می کردند.به همین دلیل آن سه روز خیلی برایم آسان و راحت گذشت و اتفاق بدی رخ نداد.زندانیان را می دیدیم و فکر می کنم بیشتر هم آنجا استقلالی بودند.

ارسال دیدگاه