تاریخ : ۱۳۹۴/۰۷/۰۹ - ۱۲:۴۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مسابقه سراسری «آل سقوط» برگزار می‌شود

در پی فاجعه مصیبت‌بار «منا» دبیرخانه دائمی کاریکاتور حوزه هنری خراسان شمالی اقدام به برگزاری مسابقه‌ای با عنوان «آل سقوط» کرده است.

به گزارش سیمرغ ما، در پی فاجعه مصیبت‌بار «منا» و قربانی شدن جمع زیادی از حاجیان و مهمانان الهی، دبیرخانه دائمی کاریکاتور حوزه هنری خراسان شمالی ضمن ابراز تأسف و ناراحتی از این فاجعه غم‌بار، فراخوان کارتون و کاریکاتور مسبّبان و عاملین این فاجعه که همان حکومت آل‌سعود است را با عنوان «آل‌سقوط» برگزار می‌کند.

 

این مسابقه با هدف اعلام اعتراض هنرمندان به نقش آل‌سعود در ایجاد فجایع انسانی در منطقه و مدیریت غلط و بی‌لیاقتی آن برگزار می‌شود.

 

هنرمندان می‌توانند آثار خود را حداکثر تا ۱۵ مهرماه به دبیرخانه دائمی جشنواره سراسری کاریکاتور حوزه هنری خراسان شمالی به نشانی الکترونیکی cartoonhoze@gmail.com ارسال کنند.

 

این مسابقه با محورهای آل سعود محور فاجعه، جنایت و تجاوز، بی‌کفایتی و بی‌لیاقتی آل سعود در مدیریت حج، حمایت آل‌سعود از جنایات داعش در منطقه، حمله آل‌سعود به یمن و کشتار بی‌رحمانه مردم آن کشور و حمایت از حکومت بحرین در ظلم به مردم آن کشور برگزار خواهد شد.

 

اندازه آثار ارسالی باید با طول یا عرض ۲۰۰۰ Pixel و فرمت JPG و ۳۰۰ DPI باشد و آثار برگزیده علاوه بر انتشار در پایگاه www.artbojnourd.ir، فضای مجازی و برگزاری نمایشگاه، با ذکر نام هنرمند در قالب کتاب به چاپ رسیده و به تمامی شرکت‌کنندگان در فراخوان اهداء خواهد شد.

 

به همراه آثار باید نام کامل، شماره تماس ثابت و همراه، آدرس دقیق پستی و بیوگرافی هنرمند در یک فایل نوشتاری (Word) به انضمام تصویر هنرمند ارسال شود.

 

جوایز این مسابقه به ترتیب نفرات اول تا سوم ۲۰ میلیون ریال، ۱۵ میلیون ریال و ۱۰ میلیون ریال به همراه لوح تقدیر است و ۱۰ تقدیر ۲ میلیون ریالی به همراه لوح تقدیر نیز صورت می‌گیرد.

 

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.artbojnourd.ir مراجعه کنند.

 

انتهای پیام/فارس

ارسال دیدگاه